2410
2553
عنوان

درمان قطعی عفونت زنان بااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 194023 بازدید | 189 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوب حسنا جون جدا برای عفونت گوش هم موثره ؟ پسر من 18 ماهشه میتونم براش استفاده کنم ؟ طرز استفادش هم فرقی نداره که بعداز اینکه به مرحله دود کردن رسیدن بندازمش تو یه شیشه و بعد بگیرمش سمت گوش پسملم ؟ به نظرت حرارتش گوشش رو نمیسوزونه ؟

اره زی زی جون احتمالش هست نمیشه این مورد رو هم رد کرد.
بچه ها این عنبر نسارای اصل رو از کجا می شه گیر آورد؟؟؟ معلوم نیست که ما بریم بگیم و حتما فضولات الاغ ماده باشه اومد و اشتباهی یا عمدی یه چیز دیگه دادن... من ماه هاست عفونت دارم دیگه به خدا خسته شدم...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2720
واقعا عالیه منو مامانم باهم برا عفونت استفاده میکنیم
دامن میپوشیم بعد تو یه منقل کوچیک ذغال میزاریم می ایستیم روش واقعا عالیه
وای برو سینوزیت نگو که دیگه غوغا میکنه کلا هر چیز عفونی رو خوب میکنه
الهي و ربي من لي غيرك
ورونیکا جان از کجا تهیه می کنی؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2714
رومین جان بچسبون تا بره بالا مثله سره توالت بشین ( ببخشیدا)
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
من گفتم برام از دهات آوردن . ولی بعضی عطاریا دارن . صفحات اولو بخونین آدرساش هست
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
جدا از خاصیتش یه ساعته دارم به عبارت " پشگل اصل " می خندم
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
خوشحالم که تونتستم کمکی کنم به شما بچه ها
عنبر نسا :
عنبر نسا همان مدفوع الاغ می باشد که دود آن برای کاهش خونریزی و کوتاه کردن دوره پریود و درمان انواعی از عفونت های واژینال مورد استفاده قرار می گیرد و باید بیمار دود عنبر نسا را داخل مجاری واژن خود بخور دهد.
طرز استفاده:
برای این کار 2 الی 3 عدد عنبر نسا را همراه با خاک شیر و اسپند،
روی کمی ذغال انداخته و گلدان سفالی که ته آن سوراخ داشته باشد را روی آن برگردانید، که در این صورت مانند دودکش می شود، لباس زیر خود را درآورده و دامن بلندی بپوشید و به حالت نیم خیز روی آن بیاستید.
این کار را 2 روز قبل از زمان پریود، 2 روز در زمان پریود و 2 روز بعد از پریود انجام دهید.
ضمناً برای تقویت حنجره و تارهای صوتی نیز دود عنبر نسا کاربرد دارد که باید آن را داخل حنجره تان بخور بدهید.
۱- دود دادن عنبر نسارا در محیط های بسته مثل فضای خانه، مانند اسفند اثر میکروب کشی قوی دارد و انجام گاهگاهی این کار به ویژه در فصول سرد، تأثیر قابل توجّهی در کاهش موارد بروز بیماری هایی مثل سرماخوردگی دارد؛ به ویژه اگر یکی از اعضای خانواده سرما خورده باشد می توان با این کار از افزایش بار ویروس در فضای محلّ زندگی کاست.
۲- استنشاق دود عنبر نسارا یکی از راه های مناسب برای درمان سینوزیت های مزمن است. این کار در درمان سردردهای کهنه نیز مؤثّر است. برای این کار، عنبرنسارا را در یک اسفند دود کن ریخته روی شعله کم قرار داده دود متصاعد شده را استنشاق کنید.
۳- گرفتن مواضعی از بدن که دچار خارش است روی دود عنبر نسارا، یکی از روش های بسیار مؤثّر در کاهش انواع خارش هاست. همچنین این کار، برای درمان تاول ها و زخم های ترشّح دار نیز اثر مناسبی دارد. این روش یکی از بهترین روش های درمانی اگزما هم هست. همچنین این کار تاثیر بسیار خوبی در ترمیم سریع انواع زخم ها به ویژه زخم های سوختگی دارد.
۴- ضماد کردن مخلوط عنبر نسارا و سرکه روی پیشانی در درمان خون دماغ مفید است.
۵- به روش های ذیل می توان از عنبر نسارا برای کمک به درمان صرع استفاده کرد:
۵-۱- استنشاق عصاره خشک آن با سرکه.
۵-۲- استفاده از آب عنبر نسارای تازه به عنوان قطره بینی.
۶- پاشیدن پودر عنبر نسارای خشک بر روی انواع زخم های تازه، علاوه بر کمک به بهبودی آنها، خونریزی آنها را نیز متوقّف می کند.
2706