عنوان

پسر مو بذارم مهدکودک ؟

423 بازدید | 64 پست
سلام دوستان من یه پسر دوسال و دوماهه دارم و سه ماهه باردارم پسر من خیلی پرخاشگرهه و مدام منو باباشو میزنه و پاهاشو محکم تو شکمم میزنه و همش داره جیغ می‌کشه و گریه میکنه و میخواد کارهای بدششو تصدیق کنم الان به حدی جیغ کشیده که منم همراهش جیغ کشیدم و دارم گریه میکنم خیلی دارم اذیت میشم میدونم اینطوری نمیتونم اون یکی را نگه دارم به منتظرتون بهتر نیست از الان بذارمش مهدکودک تا اون یکی که میاد عادت کرده باشه؟ دکتر بهم گفته فقط استراحت کنم اما اصلا ارامش ندارم
عشق یعنی ترس از دست دادن تو
خانومی براش کلاس بگیر تابستون. اگه اذیت میکنه و باید استراحت کنی البته چندتا کتاب روانشناسی کودک بگیر که بتونی اخلاقشو بهتر کنی
من گناه می کنم و تو جورش را می کشی ... سندش ؟؟ طولانی شدن "غیبتت " … **اللهم عجل لولیک الفرج ** ^^^ خدای من زندگیم را به خودت گره بزن ،گره کور !
اگر مسی رو نداری مه نگهش داره. و اگر خودت طاقت بی محلی به پرخاشگریشو تداری حتما بزار یه مهد خوب که روانشناس کودک داشته باشه تا پرخاشگریشم خوب بشه
قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بنظرم ببرش مهد قرآن ثبت نامش کن توی اخلاقشم تاثیر مثبت میزاره
من گناه می کنم و تو جورش را می کشی ... سندش ؟؟ طولانی شدن "غیبتت " … **اللهم عجل لولیک الفرج ** ^^^ خدای من زندگیم را به خودت گره بزن ،گره کور !
عزیزم بچه که بخودی خودپرخاشگر نیست حتما از خونواده یاد گرفته ببخش رک میگم..من خودم روانشناسم.. این کارایی که میگی طبیعی نیست این که لگد میزنه و پرخاش میکنه دیده و یاد گرفته..شما با شوهرتون دعوا زیاد میکنین؟
ازی جون استادای ما بهمون میگن مهد اصلا خوب نیس مگراینکه مجبور باشی اکه مجبور باشید. با شرایطی که داری ٤ساعت در روز بزارش
قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖
ببین دوای درد شما محل دادن زیادی به پسرته یعنی همش باید تو توجهت باشه همش تو اتاقش باشی و باهاش بازی کنی اینایی که تو گفتی تو مهد هم دووم نمیاره یا خودت کم میاری دیگه نمیبری یا اونا بهت میگن دیگه نیار بهتره همه وقتت رو واسه پسرت بزاری و بعد نتیجشو ببینی من خودم شرایط شمارو داشتم و کلی روانشناسو این دکتر اون دکتر و مهد و ....... بردم. اخر دیدم بهترین راه اینه خودم بهش توجه کنم و خسته نشم از جواب نگرفتن الان انقدر خوب شده پسرم که چهار سالشه یعنی همه از با ادبی و خوب بودن و مهربون بودن پسرم دهنشون باز میمونه
2706