2733
2739
عنوان

پاسخ به سئوالات شما در مورد تست های آزمایشگاهی تشخیص ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 614207 بازدید | 3058 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Medusa عزیز،

سئوال خیلی کلی پرسیدید. بعضی آنتی بادیها سبب سقط می شوند و بعضی از آنتی بادیها سبب ناباروری، بهتر است شرح حال دقیقی از سابقه بیماری اتوایمیون، سابقه باروری، سقط و آزمایشاتی که انجام داده اید را برایم بنویسید تا بهتر شما را راهنمایی کنم.
سحر عزیز،

به احتمال زیاد Grade های تحرک را اشتباه کرده اید.

Grade a: Sperm with progressive motility. These are the strongest and swim fast in a straight line. Sometimes it is also denoted motility I.
Grade b: (non-linear motility): These also move forward but tend to travel in a curved or crooked motion. Sometimes also denoted motility II.
Grade c: These have non-progressive motility because they do not move forward despite the fact that they move their tails. Sometimes also denoted motility III.
Grade d: These are immotile and fail to move at all. Sometimes also denoted motility IV.
2731
2738
من فکر میکنم شما من وبا اون یکی سحر اشتباه گرفتید. چون کامنتی که فرموده بودید گریدهای تحرک اشتباهه واسه اون یکی سحر بود نتیجه آزمایشی که من گذاشته بودم این بود. ترخدا جواب منو بدید استرس گرفتم آزمایشگاه نیلو عزیز بازم ممنون.

volum 3
consistency normal
liquifaction time 30
ph 8
total count 120
motility 30min 80
motility 1hr 75
motility 2hr 65
W.B.C/H.P.F 4-5
R.B.C/H.P.F 0-1
color: normal
abnormal.heads 16