2737
2734
عنوان

پاسخ به سئوالات شما در مورد تست های آزمایشگاهی تشخیص ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 614204 بازدید | 3058 پست
اکی عزیز،

وجود آنتی اسپرم آنتی بادی که با روش MAR درخواست شده است. آنتی بادی بر علیه اسپرم سبب عدم فعالیت اسپرم ها می شود. دنمونه تازه اسپرم باید باشد و تقریبأ خیلی از آزمایشگاهها این تست ها را انجام می دهند.
سلام میشه لطفا به سوال منم جواب بدین.
ضخامت آندومتر من همیشه تو روزای تخمک گذاریم کم بوده (بین 4 تا 6)البته triple line هم نبوده .
ولی این ماه وقتی که برای iui سونو واژینال گرفتم یه تخمک 23 داشتم و ضخامت آندومترم 8.2 با الگوی triple line بود.به نظر شما احتمال بارداری من بالا ست توی این ماه؟
دارم مامان میشمFacebook

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آزمایشگاه نیلو عزیز

من کم کاری تیرویید هاشیموتو دارم و هر روز یک عدد قرص لووتیروکسین سدیم استفاده میکنم

آیا این موضوع میتواند دلیلی بر عدم باروری باشد ..

در ضمن همسر من واریکوسل گرید 1و 2 در سمت چپ میباشد و این ماه قرار است ای یو ای انجام بدهیم

آیا با توجه به کم کاری تیرویید من و مشکل همسرم احتمال بارداری وجود دارد
2731
با سلام آزمایشگاه نیلو. من امروز روز 16 سیکل هستم. البته دورهای بین 29 تا 35 روزه دارم. سونوی واژینال برای تعیین فولیکول غالب انجام دادم که بزرگترین فولیکول 16.9 در تخمدان راست بود. و مقداری هم مایع در کلدوساک خلفی مشاهده شده بود. حالا با توجه به این دو مطلب تخمک گذاری من اتفاق افتاده یا در روزهای آینده اتفاق خواهد افتاد.
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
سلام آزمایشگاه نیلو عزیز
یه سوالی داشتم.من هفته هشتم بارداریم هستم.امروز متوجه شدم که داخل آزمایشی که قبل بارداری حدود 4 ماه قبل دادم میزان:

toxo(igg) 0.4 ........ .... up to 11
toxo(igm) 0.2 ........ .... non reactive:up to 0.8
reactive:morre than 1.0
میخواستم بدونم من الان توکسوپلاسموز دارم؟اخواهش میکنم زودتر جواب بدید خیلی استرس دارم.
ممنون ازمایشگاه نیلو عزیز
دکتر پاکروش تاکیدداشتن من حتما این ازمایشو ازمایشگاه بهار انجام بدم مگه جاهای مختلف باهم فرق میکنن؟
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
2738
سلام آزمایشگاه نیلو عزیز
من می خوام لاپراسکوپی انجام بدم... دکتر یه سری آزمایش و عکس از ریه و ... برام نوشته ...
اگه موقعی که در دوره پریود هستم انجام بدم .. در جواب آزمایش مشکلی ایجاد می شه؟؟؟
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
2706