عنوان

پاسخ به سئوالات شما در مورد تست های آزمایشگاهی تشخیص ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 614142 بازدید | 3058 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سروا عزیز،

نگران نباش ابتدا تست تحمل گلوکز سه ساعته را انجام دهید و اگر کمی بالاست با رژیم غذایی و در نهایت مصرف دارو کنترل می شود.

تست های چالش گلوکز در بارداری به طور روتین هفته 26-24 درخواست می شود.
سلام
من یک سئوال داشتم
من برای انجام آی یو آی سونوگرافی واژینال انجام دادم. در برگه ای که به من دادند نوشته شده که نارسایی آندومتریال وجود داره، از دکترم که پرسیدم جواب درستی بهم ندادند.
میخواستم بدونم نارسایی آندومتریال یعنی چه؟ و آیا در ناباروری نقشی داره؟
خیلی ممنونم که انقدر با حوصله به همه سئوالات جواب میدید
سلام خسته نباشید ضعیف بودن تخمدان یعنی چی؟و چه مواد و دارویی باعث تقویتش میشه؟ ممنون که همیشه جواباتون راهنما بودن برای من؟
ممکنه کسایی روکه باهاشون خندیدم رو یادم بره ولی کسایی روکه باهام گریه کردن رو هرگزفراموش نمیکنم.
سلام خسته نباشید ضعیف بودن تخمدان یعنی چی؟و چه مواد و دارویی باعث تقویتش میشه؟ ممنون که همیشه جواباتون راهنما بودن برای من؟
ممکنه کسایی روکه باهاشون خندیدم رو یادم بره ولی کسایی روکه باهام گریه کردن رو هرگزفراموش نمیکنم.
ازمایشگاه نیلو عزیز سلام بعد ازتست pct منفی اقای دکتر پاکروش برای من وهمسرم ازمایشات انتی اسپرم انتی بادی تجویز کردن وبرای همسرم ازمایش MAR تجویز کردن این ازمایشات چی هستن؟ واینکه چه ازمایشگاههایی توی تهران این ازمایشات روانجام میدن؟ شما اطلاع دارین؟
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
2706