2703
2553
عنوان

پاسخ به سئوالات شما در مورد تست های آزمایشگاهی تشخیص ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 613933 بازدید | 3058 پست
سلام ازمایشگاه نیلو، اگر زحمتى نیست آزمایش من را هم نگاه کنین... من روز 2-3 سیکل ماهانه این آزمایش را دادم..... ممنون
FSH 6.2
LH 5.2
Ostradiol 50.3
Prolactine 21.4
Testosteron 0.32
Testosteron free 4.1
bioavailable testosterone 0.10
SHBG = TEBG 5.0
Androstenedione 2.08
DHEA-s 1.26

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خسته نباشید ممنون از جوابتون دکتر برام قرص دگزا تجویز کرده ایا این قرص جزء کورتون هاست ؟میشه لطفا قرصی که بهتر جواب می ده را برام بگید تا به دکترم بگم.یعنی کسی تا به حالا مثل من بوده که با دارو باردار شده؟
ازمایشگاه نیلو عزیز واقعا ممنون از پاسخگویی واطلاع رسانی مفیدتون.من شوهرم اصلا قبول نمیکرد بره دکتر وجواب ازشو نشون دکتربده ولی وقتی پاسخ شمارو نشونش دادم ومطمن شد دیروز رفت دکتر ولی باتوجه به معاینه ای که انجام داده متاسفانه دکتر گفته دوطرف واریکوسل داره وباید شنبه بستری بشه وعمل کنه......
ازمایشگاه نیلو عزیز اول اینکه ممنون که باعث شدیدشوهرم قبول کنه ودنبال درمان بره....ودوم هم اینکه بعد ازاین عمل چنددرصد احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟اصلا عمل نتیجه میده یانه؟؟؟میشه بدون عمل درمان بشه؟؟؟واگر عمل نتیجه ندادباید چکار کنیم شما چه راهی پیشنهاد میدین؟؟؟؟ممنون میشم اگه جوابم رو بدین ومنو ازنگرانی دربیارید باسپاس....
2720
سپیده عزیز،
1- بله جزو گروه کورتونها است و اولین داروی انتخابی در این گروه همان دگزامتازون می باشد.
2- بلی، حتمأ .فقط باز هم تاکید می کنم سعی کنید استرس کمتری داشته باشید . استرس به شدت روی باروری تاثیر میگذارد.
نیکوی عزیز،
1- احتمال موفقیت در درمان آزوسپرمی بالای 90% است.
2- واریکوسل درجات مختلفی دارد ، ولی وقتی هر دو طرف مشکل دارد پس احتمالأ شدید می باشد و بهتر است هر چه سریعتر درمان شود..
3- سه و شش ماه بعد از عمل واریکوسل آزمایش اسپرموگرام چک می شود. و اگر روند بهبودی را نشان دهد حتمأ بارداری صورت می گیرد.
4- باز هم مثل سایر خانمها توصیه میکنم سعی کنید در این دوران استرس را کم کنید. چون در درمان ناباروری کشور ما جزو کشورهایی می باشد که با درصد بالایی بسیاری از ناباروری ها را درمان می کنند.
2714
سلام من آزمایش قبل از بارداری دادم..............

می خواستم بدونم این مورد که در مورد گلبول سفیده یعنی چی؟ ممنون

W.B.C 10500H /Cumm 4000-10000
1 Year: 6000-18000
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
پیشاپیش ممنون از لطفتون
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
شقایق عزیز،
گلبول سفید همان سلولهای دفاعی بدن بوده و در پاسخ به عفونت ها افزایش می دهد. مثل عفونت لثه ، واژن ، دهانه رحم، عفونت های ادراری و ...
500 عدد بالاتر از رنج نرمال اصلأ جای نگرانی ندارد.
مرسی
سپیده عزیز،
1- بله جزو گروه کورتونها است و اولین داروی انتخابی در این گروه همان دگزامتازون می باشد.
2- بلی، حتمأ .فقط باز هم تاکید می کنم سعی کنید استرس کمتری داشته باشید . استرس به شدت روی باروری تاثیر میگذارد.
با سلام ممنون از مطالبی که نوشتید منتها من کاملا متوجه نشدم این پاسخی که دادید اصلا جواب سوال من نبود من میخواستم بدونم آیا با این راه هایی که من رفتم آزمایش ژنتیک برا چیه و کلا تا کی باید به این عمل های سخت ادامه بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////////////
2706