2726
عنوان

پاسخ به سئوالات شما در مورد تست های آزمایشگاهی تشخیص ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 614113 بازدید | 3058 پست
آزمایشگاه عزیز، ممنون از جوابتون

برای توضیح بیشتر باید بگم من الان دو ساله برای بارداری اقدام کردم اما تا حالا باردار نشدم و سابقه سقط ندارم، در واقع در مورد آنتی بادی هایی می خوام بدونم که بعلت مشکلات اتو ایمیون مانع بارداری میشن، نه اونایی که باعث سقط میشن.
Immunology ............ RESUIt ........ reference rang

RUBELLA Ab-LgG(CLA) .... ..... .. 202AU/Ml ....... +9-10-
Rubella Ab-Lgm ....... 10.3 AU/ML....... +20-25-
CMV Ab-lgG (CLA) ....... 7.9 iu/ml ......... 0.4-o.6
Cmv Ab-lgm(CLA) ....... 8.0 Au/ml ......... 15-30
TOXOPLASMa Ab-lgG ...... 71.5 IU/ML ......... 7.2-8.8
TOXOpalasma Ab-lgM ...... 3.0 AU/Ml ......... 6-8
Thyroglobulin antibody .....h 266 iu/ml ........ 0-115
TPO(microsomalAb) 83.4 IU/mL ........ 0-34
HBS Ag negative index ...... 0.9-1.1
HBS Ab ...... 5.0 mlu/mL ....... 9-11
Hcv Ab (ELISA) ................................................. negative
Hiv ab 1+2 (elisa) ..................................................... negative
Note h:high
Hormones

Tsh (ECL) ............. 3.5 Mlu/l .................. 0.2-4.2
Ft3(ECL) .............. 3.0 pg/ml ............. 2-4.2
Ft4(ECL) ............. 1.5 ng/di .................. 093-1.7
باسلام ضمن تشکر از ازمایشگاه نیلو ممکن بگید تو این از مایش چه مشکلی ممنون
من مشکل ناباروری دارم و1 یک سقط داشتم
خدایا کمکم کن تا درهای که به سویم می گشایی ندانسته نبندم ودرهایی که به رویم می بندی به اصرار نگشاییم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ازمایشگاه نیلو عزیز
16 پریدم امپول hcg ؟ زدم ولی دیشب یهو لکه های خون دیدم خیلی نگران شدم با دکترم صحبت کردم گفت فولیکولات درشت بوده ترکیده من فکر کردم پرید شدم ولی دکترم گفت پرید نیستی استراحت کن میشه به من توضیح بدین یعنی چی و با توجه به این شرایط من کی اقدام داشته باشم؟
2728
من 13 پرید سونو کردم 3تا فولیکول 20 22 25 داشتم 13 پرید امپول hcg1500 زدم و دیشب که 16 پریدم بود لک یدم دکترم میگه تخمکهات ازاد شده گفت نزدیکی هم داشته باش میخوام بدونم شما تجربه اینو دارین کسی تخمک گذاریش همراه با لک بینی باشه؟
سلام
من بعد از مدت ها انتظار بی بی و آزم مثبت شد ولی دورم به 35روز رسید به لک بینی و خونریزی افتادم و تو لک بینیم بتام از 48 رسید به 2.5
حاملگی شیمیایی بود؟
دلیلش چیه؟
چیکار باید کرد؟
اینماه باید چیکار کنم؟
احتمال بارداریم در این ماه ها انشاءا... چقدره؟
سلام باتشکر از شما من هفته 7 توم سقط داشتم با کولومفین بار دار شدم اوایل بهمن iuiباید انجام بدم اگر برم امپول هپاتیت بزنم مشکلی نداره اگر باردار باشم
خدایا کمکم کن تا درهای که به سویم می گشایی ندانسته نبندم ودرهایی که به رویم می بندی به اصرار نگشاییم
سلام ازمایشگاه نیلو ممنون که جواب میدی.من1 بارهم خارج از رحم باردار شدم که در اثر اون 1 لوله ناقص شد.بعد 2 تا سقط داشتم که آخری سال 87 بود.و تا الان من باردار نشدم.که دکتر گفت باید لاپاراسکوپی کنی منم 17 آذر ماه رفتم برای عمل و اون لوله هم که باز بود کیفیت نداره دکتر گفت ivf کنم.حالا من میخوام برم با دکتری دیگه مشورت کنم .نظر شما چیه؟
2706