2726
کاربران گرامی توجه کنید:
1-اینجا یک سایت عمومی میباشد هر کس براحتی امکان خواندن مطالب و نظرات شما را خواهد داشت لطفا به مضمون مطالب و سوالاتی که مطرح میکنید توجه کنید

2-گروه نی نی سایت در حال جابجایی و حذف تاپیک هایی هست که در جاهای نامناسب زده شده لطفا از این تاریخ در سخن سایت اقدام به ایجاد تاپیک نکنید تا تاپیک شما حذف نشود

3-زدن هرگونه تاپیک فال یا فال گرفتن در سایت ممنوع میباشد و تاپیک حذف و به صاحب تاپیک هشدار داده خواهد شد

4- لطفا براحتی به کاربران اعتماد نکنید وقتی کاربری خانم یا آقا برای ازدواج تاپیک باز میکند و درخواست آشنایی میدهد دلیل بر صداقت در کار این شخص نیست هرچند با کاربری خانم ثبت نام کرده باشد متاسفانه اکثر این تاپیک ها توسط اشخاص به قصد کلاه برداری و اغفال میباشد.

5- تبلیغ هر سایتی بدون هماهنگی با مدیریت سایت خلاف مقررات می باشد وبا این افراد برخورد می شود.

6- هر تاپیک تبلیغ حتی تبلیغات گروه پوشاک و .. در تلگرام در بخشی بجز فروشگاه زده شود حذف خواهد شد.برای تبلیغ تاپیک قدیمی اگر تاپیکی حاوی لینک میگذارید باید تمام تاپیکهای قبلی حاوی لینک تاپیک اصلی حذف شده باشد در غیر اینصورت تاپیک جدید نیز حذف میگردد هر فروشنده میتواند یک لینک را تبلیغ کند نه هر ساعت ده تا لینک، لینک های تکرار شونده حذف میشوند

7-تبلیغات در بین تاپیک کاربران ممنوع میباشد کاربران عزیز میتوانند در صورت مشاهده لینک کاربری شخص به همراه تاپیک برای نی نی یاران ارسال کنند

8-لطفا از ایجاد تاپیکهایی با محتوای سیاسی ودینی که چالش برانگیز هستند و در آن به اسلام و سران دولتی توهین می شود جدا خودداری کنید تاپیک تان بر طبق مقررات سایت تعطیل میشود

9-لطفا با کاربران تازه وارد با احترام برخورد کنید اگر احساس کردید ممکن هست مشکلاتی ایجاد کنند یا آقا باشند با کاربری خانم یا آقایان مزاحم باشند به نی نی یار یا خانم تهرانی به همراه لینک کاربری اطلاع بدید لطفابا آنها به بحث نکنید فقط اطلاع رسانی انجام دهید

10-کاربران اقا در سایت تا مادامیکه ایجاد مزاحمت نکنند اجازه فعالیت خواهند داشت فقط حافظ حریم خود باشید

11-- تاپیک های دعوت به گروه های تلگرام بدلیل مشکلات زیادی که برای کاربران بوجود آورده اند از سایت حذف خواهند شد

12-هر کاربر اجازه ایجاد 3تاپیک در فاصله زمانی هر 4ساعت خواهد داشت تاپیک های با یک موضوع که در چند جا و در یک زمان زده شوند حذف میشوند

13-لطفا برای صدا زدن هم اقدام به ایجاد تاپیک نکنید از گزینه پیام خصوصی استفاده کنید

14_ مــــــــــــــــــــــــــــــــهمترین مورد
خواهرای گل برادران گرامی لطفا در هنگام عصبایت اقدام به ایجاد تاپیک نکنید توهین به قومیت و نژاد در همه دنیا یک امر ناپسند هست لطفا از به کار بردن الفاظ بی ادبانه خودداری کنید تیم مدیریت با تاپیک ها و کابرانی که فحاشی بی ادبی یا توهین قومیتی انجام بدهند به شدت برخورد خواهند کرد

15- تاپیک مشکلات کاربری خانم تهرانی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1133583

16-چگونگی ایجاد تاپیک و راهنمایی برای تبادل نظر و اضافه کردن دوست و ... (به خصوص برای کاربران جدید)

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1163201

با سپاس بی شمار از همراهی و همکاری شما

تیم مدیریت سایت و نی نی یاران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نی نی یار جان ، سلام ، الان همین بهار که اقا هستن و تاپیک میزنن واسه داداشون زن میخوان دیروز تاپیک زدن و من گفتم اقا هستن ، تاپیک رو ترکوند ، و پر رو پررو به من درخواست دوستی دادن ! و اینکه قبلا من میتونستم به شما تو تاپیک مستقیم پیغام خصوصی بدم، اما الان نمیشه
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
لیلا جان نی نی یارو ادد کن ک بتونی از تو تاپبک مستقیم پیام بدی بهشون
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2706