2410
2553
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

383706 بازدید | 1134 پست
دوستان عزیز سلام.این تاپیک مرجعی خواهد بود برای اطلاعات اصفهانی مورد نیاز شما.لطفا هیچگونه پستی در این تاپیک نگذارید و سوالات خود را در تاپیک زیر مطرح فرمایید.ممنون.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=44585&PageNumber=90
نازی :

برای مش میگن نادره خوبه که تلفنشم اینه:2642206البته من خودم پیشش نرفتم چون خیلی گرون میگیره منم که اصفانی وخسیس(با لهجه بخونین)

آرایشگاه رزا - جلیله :6410084

ماتیکم میگن کارش خوبه:09131189898

من کار خانم حامی رو دوست ندارم خیلی ساده درست میکنه شمارش تو صفحات قبلی همین تاپیک هست

تک کارش بد نیست خواهر شوهرم عروسش بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راحیل:

در مورد آرایشگاه برا مش و هایلایت من آرمینه رو معرفی میکنم خاقانی ولی ابرو و کوتاهیش اصلا خوب نیست.برا کوتاهی کارین همون خاقانی ولی فعلا به دلیل زایمان کار نمیکنه.این دفعه ابروهامو پیش خانم میر احسنی برداشتم متفاوت بود.
پی نوشت : الان دیگه کارین کار میکنه.
محصولات کمک آموزشی خ خیام روبروی پل مارنان

سیسمونی فروشی: خیابان فلسطین خ فیض آنژل تو مجتمع پارک بی بی کیش حکیم نظامی فارلین توحید یکی هم جدیدا نظر غربی باز شده که شدید گرون فروشه

من هم زاگرس و خوانگستر.شید رخ هم زده بود قراره بره کنار خوان گستر ولی نمیدونم رفته یا نه.البته غذاش مثل خوان گستر نبود

برای ساندویچ گرم من poot fors رو پیشنهاد میدم . تو جهانگیر خان قشقایی کنار راک هم خیلی تمیز بود و هم خوشمزه.
2720
3pde:

بهترین زولبیا بامیه : نیوشا شریعتی
بهترین کیک : آندلس خاقانی
بهترین استیک : هتل آسمان رستوران گردان
بهترین کباب : خوان گستر
بهترین پیتزا :آرابو
مزخرف ترین فروشگاه اصفهان از نظر من : یورو شاپ
یه مشت اجناس بنجول
لیلا:

من کار مش روجا تو خیابان آپادانا اول رو دوست دارم... خودم 2 بار مش کردم پیشش همه آدرسشو میخواستن ازم... اینم شماره ش : 6629407
اسمش شکوفه ست... کار ابروشو دوست ندارم ولی

راحیل :

من هم یه وقتی میرفتم روجا و من هم ابروشو دوست نداشتم.اون موقع فریبا بر میداشت.
2714
مهدیه مامان ویانا:

رستوران زاگرس بالای صفه هم باحاله
خودشون سرویس دارن میبرن بالا

کسانی که مش و رنگ و هایلایت سبک اروپایی دوست دارن , یعنی خیلی کم و ساده
سالن خانم خواجوی هم تو ملاصدرا خوبه .البته با هماهنگی چون کانادا زندگی میکنه تلفن خانوم خواجوی : 6681791

کاشت ناخن
مانیکور پدیکور
09138349282
فرحناز

غیر از گل فروشی( گل سنگ) , میخک نقره ای تو خیابون اتش هم گلای شیکی داره

کلاس امادگی زایمان و بارداری
خ توحید میانی جنب بانک پاسارگاد ساختمان البرز طبقه دوم مرکز ارامش
سپید:

در مورد رستوران باید بگم که خوان گستر در مجموع خیلی خوبه اما جوجه کبابهاش اصلا خوب نیست
زاگرس محیط و غذاش خوبه و قیمتش هم بالاست
خوان گستر توی هتل جلفاست توی کوچه کلیسای وانگ که هم از حکیم نظامی راه داره هم از نظر شرقی

رستوران گردان هتل آسمان حقیقتا افتضاحه غذاش و قیمتاش هم خیلی بالاست اما خب محیطش جالبه دیگه
نیکان قدیما خوب بود اما حالا خیلی بد شده

بهترین نان فانتزی اصفهان را به نظر من گلها داره توی خیابون مصلا یا همون آب250
بهترین پیتزا : پیتزا شب و پیتزاپیتزا
پیتزا پیتزا :بلوار آئینه خانه روبروی محل قبلی صدا و سیما و پیتزا شب: آپادانا اول هیچ کدام هم جای نشستن ندارن
بهترین مرغ سوخاری و کنتاکی : خانه کنتاکی
بهترین ساندویچ سرد : بی مزه
سانویچ سرد بیمزه : شیخ صدوق شمالی نبش کاخ سعادت آباد هست و ترنی: شیخ صدوق جنوبی یا همون برج نبش کوچه 13 که هردوی اینام خیلی معروف و خوب هستن

بهترین سانویچ گرم : آرابو
ساندویچ آرابو توی کوچه کلیسای وانک هست خیلی معروف و شناخته شده هست و قیمتاش هم بالاست اما خوشمزه و بهداشتی هم هست
بهترین کله پاچه : جزیره
بهترین دنده کباب : خوانسرا که قیمتاشم خیلی مناسبه
خوانسرا دقیقا زیر پل هوایی شیخ صدوق هست نبش میر محیطش زیاد جالب نیست اما قیمتاش مناسبه و دنده کبابش را هم من دوست داشتم البته 2 سال پیش خوردم
بهترین سانویچ گرم که واقعا تنوری تهیه میشه و روش پختش سالمترینه : ترنی
تهیه غذای ایمان مال پسر صاحب خوان گستر هست و کیفیتش مثل اونه
ایمان 2 جا شعبه داره اولیش که خیلی قبلتر از دومی باز شده توی خیابون مصلاست و دومی توی شریعتی این هم شماره شعبه اولیش 6629490و6629491

بهترین بریانی : بریانی اعظم
بهترین گل فروشی : گل سنگ

رستوران آکوامارین هم منوی غذاهای دریایی و فرنگیش واقعا متنوع و متفاوته اما قیمتاش بالاست محیطش هم خیلی جالبه همه چی از آکواریومه حتی میزا و همه دیوارها
آکوا مارین نظرشرقی روبروی سینما سپاهان که 2 طبقه باید برید پایین

رستوران غذاهای ایتالیایی ونیز هم چیزای جالبی داره من خوشم میاد ازش
غذاهای ایتالیایی ونیز هم توی چهارباغ عباسی جنب هتل عالی قاپو توی زیرزمین هتل هست اونم تنوعیه واسه خودش البته من استیکش را بیشتر از پاستاهاش دوست دارم

یه دونه خانه پاستا (ماکارونی)هم هست اگر اشتباه نکنم توی خاقانیه یا نظر غربی

معروفترین شیرینی فروشیهای اصفهان :آندلس - نیوشا_ پانته آ_دسرسرای بهاری که من خودم آندلس را از همه بیشتر دوست دارم

اگر جای های کلاس با غذای خوب میخواهید رستوران و کافی شاپ هتل عباسی خوبه ولی رستوران سنتیش اصلا
خوب نیست اما مال هتل کوثر همه رستورانهاش غذاهاشون افتضاح و بی خودی گرونه

خانه کنتاکی هم غذاش خوبه هم قیمتاش جاش هم خیلی خوبه البته من همبرگرش را دوست نداشتم اما خب آدم نمیره کنتاکی فروشی پیتزا و سانویچ بخوره که میره واسه کنتاکی که اونم عالی میزنن سسش هم خیلی خوبه من عاشق استریپزش هستم جاش هم چهارباغ بالا نبش پاساژ کاویان البته اینقدر بزرگه که امکان نداره دیده نشه

من تو جریان بارداری و شیردهیم خیلی کله پاچه خوردم و از همه کله پزیهای اینور آب خرید کردم به نظرم بهترینش جزیره هست که اونم معروفه جاش هم بعداز پل فلزی اول حکیم نظامی هست

اگر شیرینی یزدی اصل میخواهیدکه حاج خلیفه واقعی باشه فقط یه مغازه هست توی شیخ مفید که اون میاره بقیه تقلبین و کیفیت بالایی ندارندر ضمن قندهای خرد شده عالی هم داره

آجیل فروشی عالی که جنساش همیشه تازه هست اما شلوغه آجیل فروشی حقیقت

پارچه خوب و قیمت خیلی مناسب میخواهید فقط برید پاساژ جعفری و کوچه برلن و خیابون ابن سینا خیاطا مشتری اونجان فقط اون آقای زمانی باقیمتای نجومیش میگه پارچه را ازکاملیا بخرید

کلاس رقص : شهلا توی خیابون مرداد09131026937

معروفترین کت و شلوار دوز اصفهان آقای رائین هست اما هم از کلی وقت قبل باید سفارش بدی هم کلی ناز داره هم از همه جا گرونتره

بورس کاموا سبزه میدون پاساژ جعفری طبق دوم هست هم خیلی متنوع است و هم از همه جا ارزونتر

برای ظرف هم بورسش خیابون حافظ هست همون پاساژ جعفری هم طبقه پایینش ظرف داره در ضمن مجتمع بلوار هم خیلی ظرفهای خوب پیدا میکنی

اگر هم ظرف خیلی خیلی شیک و تک و البته گرون میخواین خانه و آشپزخانه بلوار آئینه خونه نرسیده به پل فردوسی هست

عطر فروشی پرتو روبروی هتل عباسی .کارش خوبه و وقتی عطر برای کادو هست خودش خیلی هم قشنگ براتون بسته بندی میکنه اما تا جایی که من میدونم خیلی عطرای جدید نمیاره

برای عطر یاقوت که طبقه پایین مجتمع بلوار هست هم خوبه

آرایشگاه حقیقتا معضلی شده توی شهر به این بزرگی!!!!ولی به هر حال من اصلا اصلا کار نازیلا را نمیپسندم من برای کار اپیلاسیون اونجا میرم چند ساله و زیاد عروساشونو دیدم اما اصلا از سبکشون و کیفیت کارشون خوشم نمیاد البته من با حرف لیلا جون هم موافقم که هرکس بر حسب شخصیت و شرایط و سلیقه خودش یه جایی رو پیشنهاد میده یا رد میکنه اما من توی آرایشگاه نازیلا مواردی دیدم که خیلی بدم اومده جدا از سبک آرایش عروساش من یه بار رنگ ابرو خواستم که برام مواد دکلره زد به ابروم!!!!!!و دیدم که اتوهای مو و بابلیساشون انقدر کثیف و پر از مواد چسبناک بود که شرمنده حالم به هم خورد!!!!!ولی خب خیلی اسم در کرده و احتمالا خیلیها این مسائل براشون مهم نیست و سبکش را هم میپسندن در هر صورت بهتره عروس خانوما وقت بذارن و همه جاهایی که تعریفشونو میشنون را سر بزنن که با اطمینان آرایشگرشونو انتخاب کنن

برای لوازم آرایش یه فروشگاهی هست به اسم زمرد که قبلا طبقه پایین مجتمع ایفل توی چهارباغ عباسی بود اما حالا یه مدتیه اومده توی توحید از چهر راه پلیس که بیای به سمت مهرداد همون دست هست که بانک سپه هست و ازمایشگاه دی یه ویترینه خاصی هم داره که شیشه مات هست طبقه بالاش عطر ر رنگ و تزیینات مو هست و طبقه پایین لوازم آرایش و لباس زیر زمرد از قدیم خیلی خیلی معروف بوده و سرش هم همیشه شلوغه دلیل اصلیش هم همون چیزیه که تو اصفهان خیلی مهمه یعنی قیمت پایین !اما خداییش جنساش هم بد نیست البته خیلی مارکای تاپ نداره اما بازم خیلی از جنسای معمول بازار را داره و همونطور که گفتم قیمتاش هم خوبه

در مورد کلاس کامپیوتر برای مواردی که دوستمون پرسیده بود 100 درصد متاکو بهترین گزینه هست

در مورد تالار من یه جایی را البته از بیرون دیدم اما به نظرم خیلی با کلاسه توی مسیر بهارستان هست البته خیلی قبل از اینکه به بهارستان برسیم اسمش آپادانا بود اگر اشتباه نکنم یه نمای خیلی خاص و جالب داره به نظرم کسی که دنبال تالاره یه سر بزنه بد نیست

برای آرایشگاه من شنیدم کار خانم ابراهیمی هم خیلی خوبه خودم تلفنش را ندارم اما اگر خواستید بگید تا گیر بیارم و براتون بذارم

یه آرایشگاهی هم سراغ دارم واسه اونایی که میخوان فشن و روی مد روز باشن دستگاه سولاریوم هم داره و همه جور قرتی بازی که بخواین براتون میتونه انجام بده اسم سالنش مستوره هست یعنی اسم صاحبش تلفنش را میدم اگر کسی خواست باید از خودشون آدرس بگیره 09133164838

برای آتلیه پیشنهاد میدم حتما به مدرن هم سر بزنید توی شیخ بهایی هست بعد از تقاطع خیابان اردیبهشت و شیخ بهایی

لباس عروس نامزدی و رنگی تاج وتور کفش عروس لباس شب مادروخواهرعروسوداماد کت ودامن لباسهای سایز بزرگ طرحهای آمریکا دوتا شعبه داره شعبه 1 : خ میر خ هفت دست شرقی اولین کوچه سمت راست کوچه وطن پلاک 16 به مدیریت مریم بانو(آذری)6618591 و 09133181810 و شعبه 2 : مشتاق دوم خ مهرآباد کوچه 7(هما) پلاک 14 2601621 و 09131188218 به مدیریت خانم مهری شاهین با وقت قبلی

بچه ها یه مزون مژگان دیگه هم داریم که این یکی قیمتاش بهتره تازه یه چیزی که هست من دیدم لباس مجلسی هم کرایه میده واسه اینکه کسی که نمیخواد واسه یه بار پوشیدن کلی پول بده البته نمیدونم هنوزم این کار را میکنه یا نه اما خب چارش یه سواله دیگه آدرسش هست شیخ صدوق شمالی جنب نمایشگاه اتومبیا رضوانی ساختمان کسری طبقه اول واحد 1 تلفن 6639218 و09133180075و09133262769

دیدم یه نفر سراغ کلاس رقص میگرفت من 2 تا شماره دارم یکی فرحناز نوروزی 6272370 و یکی کلاس رقص شهلا توی مهرداد 09131026937 البته من نرفتم اما از بچه ها تعرفشون را شنیدم

مرکز سرویس و خدمات پس از فروش سامسونگ 5236356 و 09133257951

لباس عروس خیلی شیک و خاص و البته گران قیمت مزون اسپوزا توی شیخ صدوق جنوبی داره اما اگر کسی بخواد کار زیبا بگیره که خیلی هم گرون نباشه خیابون اردیبهشت پره و اگر کسی فقط لباس ارزون بخواد سبزه میدان کلی لباس عروس فروشی هست با قیمتای واقعا ارزان

مزون عروس دفنه (طلوع سابق) کلکسیونی از لباس عروس وشب اورجینال 09133006098 مریم قجاوند

آموزشگاه هنری یاسی گل انواع شیرینی غذاهای ایرانی و فرنگی دسر انواع گلسازی مدرن دکوپاژ کلاژ تزیین منزل و جهیزیه خنچه عقد و سفره عقد 09133101688

سفره عقد ترمه مجتمع کوثر فاز 2 سلیمانی 09133142090 و 09131027259 و سلطانی 09133119675

فروشگاه یاقوت توی مجتمع بلوار که عطر و لوازم آرایشی اصل میاره 245042 آقای غریب زاده

فروشگاه زمرد هم اومده توی توحید حد فاصل چها راه پلیس و مهرداد روبروی بانک سامان

ماساژ لاغری ماساژ ریلکسیشن ماساژ تایلندی 09138142764

مزون پرمیس جدیدترین و زیباترین لباس عروس و شب از انگلیس 09133116268 و 09133109343

سالن سلامت و لاغری نوگاروم ویژه بانوان 6611772

دستگاههای نوگا برای لاغری هستن به سبک ماساژ هندی که توی این دستگاهها تعبیه شده و با یه سری حرکت خاص و کمی حرارت در دستگاهها انجام میشه، نوگا هیپ برای کوچک کردن باسن و ران هست و نوگالاین برای لاغری کل بدن اگر اشتباه نکنم

مرکز آموزش هنر کودکان از 3 تا 12 سال زیرگنبدکبود 6699498 6680 408 مرداویج هست

تاتوی صورت و بدن 09382653406 مرجان

آموزش آشپزی و شیرینی پزی و سفره آرایی و سبزی آرایی خانم برهانیان 09132268671

برای لباس به نظرم مجتمع کوثر خیلی خوبه چون چند تا لباس فروشی خیلی خوب داره که لباسای مجلسی واقعا زیبا میارن اما خب خدایی خیلی هم گرون میدن

توی شیخ صدوق جنوبی یا همون خیابون برج هم یه لباس فروشی هست که لباسای مجلسی شیک میاره و کیف و کفش مجلسی و یه مقدار هم زیورآلات البته قیمتاش بالاست اما مدلاش تکه

واسه مانتو هم که همون طرف برج و مرداویج چندتا مغازه هست البته بیشتر مدلا واقعا به نظر من زیادی تنگ و کوتاه هستن اما خب الان همه جا همینه یل مدلا زیادی زنونه و مجلسی و قدیمیه یا زیادی جلف!چیز نرمال کم پیدا میشه

یه مانتو فروشی هم چند وقتیه توی پاساژ ارمغان (خیابون برج)روبروی پوشاک نوروزی باز شده به اسم کوک که مانتوهای سبک ایرانی داره قیمتاش بالا نیست و مدلهاشم هرچی باشه تنوعی هست به نظرم یه سر برید بد نیست تلفنش هم هست 6693888

شوی لباس رویا (لباسهای ترک و ایتالیایی) 6697669

مزون باران (خانم ایزدی) سعادت آباد 09137900096

یه رستورانی جدیدا باز شده توی شیخ صدوق شمالی نزدیک چهار راه نیکبخت به اسم شهرام زیاد بزرگ نیست اما توی منوش چندتایی غذای جدید نسبت به سایر رستورانها هست واسه همین میخوام یه سر برم شمارش هست 6626040 و 6626050 مثلا توی منوش بیف استراگانف و چیکن استراگانف و لازانیا و سوفله سبزیجات و رشته پلو هست که من تو رستورانای دیگه ندیدم البته فکر کنم نیکان داشته باشه اما من از کیفیت غذای نیکان اصلا خوشم نمیاد

یه لباس فروشی هم توی سعادت آباد هست که مغزش کوچیکه اما لباس و مانتوهای مجلسی خوشگلی داره اسمش PROA هست روبروی هواپیمایی شکیبا تلفنش هم 6699071

واسه مسافرت چه داخلی چه خارجی من آزانس یادمان را پیشنهاد میدم توی همون پاساژ ارمغان هست تلفنش 6691201 و برای پروازهای داخلی 6689986

مزون ارکیده 6671379-6671540

مزون عروس طلوع توحید میانی ساختمان پاسارگاد 6284900 و 09137879800

مزون عروس نیلا 09133174988

مزون عسل خانوم 6290792

ماساژدرمانی 09133002402

مزون پولک میر هفت دست نرگس شانه ساز زاده 6626749

ماساژ لیلیوم خانم جعفری (این را خودم رفتم و خیلی راضی بودم ) 09363328006 و 2202458 جاش توی کووالالامپوره از طرف شمس آبادی که وارد بشید همون اولای خیابونه

جیران جان لباس عروس فروشهای پاساژ 24 اسفند طبقه دوم قیمتاشون خوبه همون پاساژ بزرگه نبش میدون انقلاب به سمت پل فلزی که کنار سینما ساحله اگه از اونا پایینتر بخواد هم توی سبزه میدان طبقه بالای پاساژ جعفری لباس عروساش قیمتاشون مناسبه

این سایتم مال اصفهانه شاید به دردتون بخورهhttp://www.esfahanagahi.com/FA/view/109.aspx
من یک ماه پیش سفره خانه سنتی نقش جهان بودم هم غذاش افتضاح بود هم برخورد کارکنانش خیلی بی ادبانه بودهم تختاش فوق العاده کثیف بود قبلا جای خوبی بود اماحالا ...........................................
نگاه :

من کیک را همیشه از گلاب ( خیابان 5 رمضان ) می خرم , از کیکهای آندلس خوشمزه تر هستش .
رولت ها و پیراشکی بابک یزدی ( خیابان آمادگاه ) را دوست دارم .
نان کشمشی عدالت ( خیابان کاشانی ) را خیلی دوست دارم .
زولبیا و بامیه نیوشا ( خیابان شریعتی ) عالیه .
پای سیب فقط خانم طلا ( سعادت آباد )
پاپیونی و زبون عروس ( اردیبهشت)
ناپلئونی پانته آ ( مطهری)
طرفدار
کباب ثانی ( بوستان سعدی )
جوجه کباب بوستان ( بوستان سعدی)
جوجه کباب ایمان ( شریعتی )
باقالی با گوشت خوان گستر ( جلفا)
ته چین بره و مرغ هانی ( حکیم نظامی)
سبزی پلو و ماهی شهرزاد ( عباس آباد)
چنجه و کباب لبنانی آسمان ( پل فلزی)
بریانی بیشه ( بوستان سعدی )
بریانی اعظم ( چهارباغ پایین )
حلیم بادمجان ماه ( احمدآباد)
حلیم بادمجان شمشاد ( حافط)
حلیم گندم و شیر بختیاری ( فروغی )
پیتزا کاریز ( چهارباغ خواجو )
پیتزا چنگال ( پل فلزی )

گز فروشی های خوب اصفهان :
گز کرمانی خیابان عبدالرزاق
گز شیرین میدان امام ابتدای خیابان حافظ
گز سکه خیابان امام خمینی
گز افشار چهار راه وفائی , ابتدای خیابان کاشانی
گز عالی چهار راه تختی ابتدای چهارباغ پایین
گز چیداک خیابان سروش روبروی آل خجند

مراکز خرید برای خرید لباس و کیف و کفش :
مجتمع پارک خیابان چهارباغ بالا
مجتمع کوثر 33 پل ابتدای خیابان چهارباغ بالا
پاساژ سپاهان میدان انقلاب ابتدای خیابان کمال اسماعیل
بازار آزادی خیابان چهارباغ عباسی روبروی خیابان امادگاه بر مادی
بازار افتخار خیابان چهارباغ عباسی روبروی خیابان آمادگاه ( فقط کیف و کفش )
سر تا سر خیابان سپه ( فقط کیف و کفش )
کل خیابان نظر و خیابان خاقانی
برای قیمت خیلی مناسب بازارهای سبزه میدان
نونوش:

سپید جون طلا و جواهر اصل برو سر بت شکن مجتمع کوثر .. گاندی هم تو بازار هنر خوبه
چیزایی تو این مغازه ها می بینی که جاهای دیگه مثلشو ندارن
بهترین شیرینی و کیک :
آندلس خیابون خاقانی

بهترین رستوران از لحاظ کیفیت غذا :
خان گستر .. جلفا
شهرزاد خیابون عباس آباد

بهترین پیتزا و ساندویچ گرم :
آرابو .. جلفا

فروشگاه لباس مجلسی :
اسماشونو یادم نیست ولی چند تا مغازه تو مجتمع کوثر هستن جدید باز شدن .. لباسای شیکی دارن

لباس بچه :
نی نت .. نظر غربی کنار خواجه پطروس
نی نی پاتوق .. مجتمع کوثر

آرایشگاه برای رنگ و مش :
رویا .. مرداویج 6680328

آرایشگاه برای عروس:
الما .. خیابون خاقانی
نازی .. مشتاق

برای وسایل کمک آموزشی هم یه مغازه بزرگ هست نرسیده به مجتمع پارک تو زیرزمینه
اکثرا میدونن کجاست

همه چیزی داره من هروقت چیزی میخوام یه راس میرم سر اون
شانل:

الما شینیونش شنیدم خوبه فقط مو قشنگ درست می کنه

نونوش جان نازی همون نازی دهخداست این کار ارایشش خیلی شیک و طرفدار داره

من کار عروس ارایشگاه ارمینه دیدم خیلی عالی بود البته ارایش عروس لایت نبود ولی خیلی خوشگل شده بود و خیلی شیک بود
ارکیده *مامان سپهر*

منم با حلیم بادمجان ماه موافقم
رستوران شهرزاد را هم خیلی دوست دارم

کیک های عمونوروز تو قزلباش هم خیلی خوشمزه و سبکه
در ضمن مغازه کودک ایرانی اول خیابان طیب لوازم کمک اموزشی خوبی داره
2706