2726
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383761 بازدید | 1134 پست
znb

سلام دوستان می خواستم بگم اگه غذای تند نمی خورید اصلا آتایار نرید دیشب داداشم خانمشو بچشو برده 3 پرس غذا سفازش دادن هر 3 پرسو داداشم خورده اون 2تا هم گشنه اومدنD:

Maman Samira

آتایار

همه غذاهاش تندنیست

اونایی که عجیب و غریبن ،‌تندن

من وقتی یکتا 3 ماهش بود رفتم و غذاش هم تند نبود

منو غذاییش ،‌خیلی از غذاهاش مثل ایرانیا بود

فقط اسماش فرق داشت

نی نی پانی

سلام دوستای گلم
به نظر من هم آتایار همه غذاهاش تند نیست یعنی اونقدر تند نیست که نتونی بخوری ما دو نوع غذاشو خوردیم خیلی خوشمزه بود البته یکی اش به نظرم بیشتر شور بود تا تند ولی در هر حال من راضیم
سپید

نی نی پانی جون من رستوران ایتالیایی ونیز دوبار رفتم از استیکش راضی بودم اما از پاستا نه البته خب ذائقه افراد متفاوته من خودم ماکارونی هم که میپزم دم میکنم و دوست ندارم که فقط آب پز بشه و روش سس بریزم اما خیلیها هم دم نمیکنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
reza

اگر آرایشگاه خوب میخواهید بروید هلن توی خیابان خاقانی روبروی شیرینی فروشی اندلوس ، کوچه هوانتس شیراز ، روبروی پارکینگ عمومی یه زنگه که بالاش نوشته آرایشگاه هلن ، البته اسمش را عوض کرده و گذاشته الن و اما در مورد آتلیه خوب ، آتلیه ضرغام واقعاً‌ کارش حرف نداره و حتماً بروید و یه سری بزنید نمونه کاراش را ببینید واقعاً محشره ، مخصوصاٌ‌ میکس فیلمش آدرسش هم هست ملک شهر خیابان 17 شهریور جنب هزاردستگاه به آدرسش نگاه نکنید به کاراش نگاه کنید شمارش هم هست 03114346845
مامانی

نه آتلیه فقط مدرن
تو شیخ بهایی معرکس
بهترین آتلیه تو اصفهانه البته از نظر من
ولی فیلم و میکس فیلمش را زیاد دوست ندارم فیلم و میکس فقط الماس تو نظر

سپید

مامانی جون منم واقعا کار مدرن را دوست دارم کارهای مجلس ازدواج خودم را هم مدرن انجام داد که خیلی راضی هستم
سپید
برای لباس خواب
شیما جون توی مجتمع کوثر صبقه پایین یه مغازه هست که امش را نمیدونم اما نسبتا بزرگه و توی ویترینش هم همیشه لباس خوابهای خوشگل داره اونجا چیزای خوبی داره یکی هم مجتمع پارک طبقه بالا درست میشه اولین مغازه دست راست از ورودی پله های حیاط اونم چیزاش بد نیست توی مجتمع بلوار هم طبقه پایین یه مغازه بزرگ هست و توی مجتمع مریم هم چند تا مغازه هست اینا همشون تقریبا توی یه مایه هستن و اکثر ترک و NBB دارن دوستمون ماری هم توی مجتمع نوژان طبقه منفی 1 مزون M&A را داره که لباس زیر و لباس خوب میفروشن

نی نی پانی

اتلیه مدرن کار عکسش خوبه اما کار فیلمش نه یعنی نسبت به پولی که میگیره کار خوبی تحویل نمیده

سپید جون فکر کنم اون مغازه ای که توی مجتمع کوثره افسون باشه درسته؟
یکی دیگه هم طبقه همکف مجتمع کوثره اون هم خوبه قیمتشهاشم فکر کنم حدود 15 باشه
مهتا (عضو طلایی)

نمی دونم دوستان قبلا شیرین گل را معرفی کردند یا نه ولی به هر حال برای خرید لوازم مربوط به شیرینی پزی و انواع قالب های کیک و ژله و شوکولات جینگولی و همینطور لوازم اولیه میشه گفت کامله
آدرسش: خیابان آپادانا بین آپادانا و فلکه فیض تقریبا وسط های خیابان و اگه از سمت چهار راه آپادانا بروید میشه سمت چپ
leila
مزون فروغ

اسپرت - مجلسی - مانتو - کیف و کفش مجلسی و لباس زیر و .... داره... جنساشو از ترکیه میاره و به نظر من قیمتاش مناسبه...

09131028796 خانم صانعی (یه خانم خوشکل و خوش برخورده)

میتونید بگید معرفتون خانم قنادیان بوده...
آدرسش: خیابان سپهسالار (قائم مقام فراهانی - بعد از اتوبان - سمت راست - جنب سوپر آلما - مجتمع اوا - واحد 1
بهتره با تماس قبلی برید....
Maman Samira

من با فروشگاه متروپولیس موافقم برای لوازم خانگی ( خیابان شیخ صدوق شمالی . بعد از خیابان شیخ مفید . نرسیده به پل هوایی میر . نبش یه کوچس )

برای فرش

فاصله بین پل فلزی تا پل آذر ( سمت بوستان سعدی )
از حکیم نظامی ، وقتی رسیدی به پل فلزی ، بپیچشن سمت راست

یه عالمه فرش فروشی هست

بین چهارراه حکیم نظامی و پل فلزی هم چند تا هست

یه نمایندگی قالی سلیمان هم توی خیابان توحید ( سمت راست ، نرسیه به پل آذر ) هست
بین فرشهای ماشینی . به نظر من قالی سلیمان خیلی خوبتره

سپید:

یک عدد لباس مجلسی فروشی جدید در خاقانی باز شده که دیدم خیلی لباس و کیف و کفش و روسری و مانتو و شلوارهای خوشگل و شیکی آورده اسمش هست مجلس یه ویترین بزرگ داره و تقریبا وسطای خاقانیه

شیما جان مانگو همه چی داره . ببین همه جور شلوار کیف کفش مانتو پالتو بلوز لباس مجلسی روسری بدلیجات و عینک آفتابی البته همه از برند خودشون و خیلی هم شیک به نظر من خیلی از بنتون و سیسلی هم جنساش شیکتره هم متنوعتر هم قیمتاش واقعا بهتره

واسه همه انواع کارهای مرتبط با ناخن من هم فرحناز نوروزی را تایید میکنم شمارش را داشتم اما از بس گوشیم ریست شده همه شماره هام پریده بچه ها شما که دارید بذارید شمارشو لطفا جاش هم اگر تغییر نکرده باشه وسطای نظر غربی توی خونه خودش هست

2706