2733
2734
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383774 بازدید | 1134 پست
افروز

ندا جون من خودم برای عروسیم رفتم پیش شکوفه، یه خانمیه که برای سحرترکان کار مش و رنگ رو می‌کنه. همه می‌گفتن هایلایتم خیلی قشنگه، البته من دکلره نداشت و رو زمینه موی خودم زد. قیمتشم خیلی خوب، هایلایت پر از من گرفت 35 یا 40. می‌گفت کل سر رو فویلی حساب نمی‌کنم چون خیلی گرون در‌میاد ولی راستش کار مش ازش ندیدم که بهت بگم. یه پرس و جویی بکن از بقیه اگه خواستی من شمارشو برات بفرستم.
مامانمم پیش سدیک رنگ کرد خیلی خوب رنگ کرد ولی هایلایتشو اصلا دوست نداشتم. امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم عزیزم
بچه‌ها شماره ناتالیو پیدا کردم، اخلاقش کلی خوب شده بود، آخه منو خیلی تحویل نمی‌‌گیره،مامانم زنگ زده بود تحویلش گرفته بود. من زنگ زدم گفتم می‌خوام چندتا از دوستامو بفرستم گفت بفرست، گفت صبح تا ظهر فقط کار می‌کنه(جمعه‌هام هست)
به نام مومنی وقت بگیرید-
شماره‌اش:
6278843

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

znb

afroos جان آرایشگاه هاسمیک نظر غربی هست...اینم شمارش6242370

آژانس هواپیمایی:
پرستیژ خوبه آسوده 1000جریب ما باهاش رفتیم مالزی خوبه ..گردشگران هم خوبه

اصفهانیای گل اگر کسی خواست اپی کنه من آرایشگاه پیوند توی شیخ صدوق شمالی رو پیشنهاد میدم
زهره خانم تو آرایشگاه پیوند با موم کل بدنو توی 40 دقیقه تمیز میکنه منطقه ممنوعه هم شاملش می شه اینم شمارش 09131139401

سپید خانم گفتم که کل بدن یعنی همه جای بدن دیگه!اسفند ماه 30 تومن بود جدیدا نمی دونم

کارینو منم کارشو قبول دارم

البته دوستم 2 بار پشت سر هم رفته موشو پیش نازیلا کوتاه کرده و راضی بوده 6700349

من کار شنیون و رنگ موی نازیلا رو می پسندم حالا آرایش صورتو اگه غلیظ کار نکنند خوبه که اونم بستگی به نظر عروس خانم لایتم کار می کنن
2728
سپید

آرایشگاه باغ دریاچه مال سهیلا و میترا هست که کارشون خوبه و معروف هستن تا جایی که من از بعضیها شنیدم برای ابرو و کارهای معمول مشتری جدید نمیگیرن اما مطمئن نیستم ولی این را میدونم که تلفنشون را اصلا جواب نمیدن و اگر کسی بخواد نوبت بگیره باید حضوری بره اونجا قبلا هم تابلو داشتن اما الان خیلی وقته که تابلوشون را هم برداشتن و فقط با آدرس دقیق میتونید پیداشون کنید

خانم حامی تا جایی که من میدونم همون خانم خواجوی هستن که سالنشون هم به اسم خواجوی هست توی ملاصدرا

اما خانم خواجوی یه اخلاق خاصی داره مثلا من یه بار رفتم دم در سالنشون که برم نوبت بگیرم زنگ که زدم اصلا راهم ندادن داخل!!!!همون پشت آیفون تصویری گفتن هرکی معرفیتون کرده بگید زنگ بزنه واستون نوبت بگیره!!!!!یه خورده سر خودشون معطل هستن
والا من که اینجوری دیدم دیگه نرفتم سراغشون اما از بعضیها تعریفشون را شنیدم البته باید بگم جزو گرونترین آرایشگاههای اصفهان هستن و خیلیا فقط واسه اینکه کلاس ذارن و پز بدن میرن اونجا که به بقیه بگن ما مشتری خانم خواجوی هستیم میدونی که منظورم چیه

برای رستوران سنتی یا سفره خانه قبلا نقش جهان خوب بود اما الان خیلی کثیفه و غذاهاش هم افتضاح شده به نظر من آدم بره رستوران سنتی هتل عباسی یا رستوران سنتی هتل کوثر خیلی بهتره

برای دکوراسیون توی خیابان توحید چند تا مغازه هست که جنسای شیک خارجی دارن اما طبیعتا قیمتاشون هم بالاست

من دیروز رفتم اسپوزا واست تحقیقات نمودم خانمی مدلاش که واقعا تکه و کیفیت پارچه و دوخت و تزییناتش هم به نظر من عالیه قیمتاش هم خانمی گفت کرایه هاشون از 600 شروع میشه به بالا یعنی نرخاش همچین عجیب غریب نیست چون الان لباسای مجلسی هم خوشگلاش دیگه رفته رو 500 یا 600 که آدم یه بار هم بیششتر نمیپوشه!
فروشگاه شیخ صدوق جنوبی : 6699549 و دفتر خاقانی مجتمع ارکیده شماره 207 تلفن 6254476 و همراه:09139651439 و 09133188882

اون مغازه که توی شیخ صدوق جنوبی گفتم لباس مجلسی و کفش و زیورآلات شیک میاره هم اسمش هست آراد ،جنب بانک سینا هست تلفنش هم 6695540

آتلیه ترمه :09133102012 و 09131867496 اینم شنیدم کارش خوبه و قیمتاش هم نجومی نیست

واسه لباس عروس و سفره و تاج و اینها یه مزونی هست که توی مجتمع پارک هست البته مغازه نیست دفتره یعنی باید زنگ بزنید و برید داخل کارها را ببینید ویترین نداره اسمش هست مزون تیوا 6671423

واسه آرایشگاه سرمه توی عباس آباد را هم سربزنید بد نیست مال خانم کسایی هست که خیلیا میشناسنشون توی اصفهان 09131092830

آرایشگاه ماتیک هم توی شیخ صدوق جنوبی مجتمع روناک طبقه اول سر بزنید بد نیست مدلای مو را متنوع درست میکنه با اضافه کردن موی مصنوعی قیمتاش هم روی 500 تومانه 09131189898 و09131181789

چاپ هرنوع عکس به صورت ثابت بر روی ساعت و بشقاب چینی 09131171627 برای اینکه مثلا عکس عروسیتون یا عکس نی نی هاتون را روی بشقاب یا ساعت بزنید

برای گل زدن به ماشین عروس واقعا کار گل سنگ توی هزارجریب بی نظیره من دیدم گاهی ماشینها را اینقدر قشنگ درست میکنه که اونایی که رد میشن وای میسن عکس میگیرن واقعا کارش تکه

برای آرایشگاه اگر تو خط فشن هستید من پیشنهاد میدم کار مستوره و محبوبه را هم ببینید 09133164838

دوست خوبی که دکتر زنان خواسته بودید واقعا هیچ اتفاق نظری وجود نداره و هرکسی از یه دکتر راضیه اما چند نفری هستن که خیلی معروفن و میتونید خودتون برید پیششون و ببینید کدام را بیشتر با شرایطتون مطابق میبینید :آقای دکتر خانجانی آقای دکتر قهیری آقای دکتر رقائی آقای دکتر خسروان خانم دکتر سوسن نوروزی خانم دکتر مریم حکمتیان خانم دکتر صادقی خانم دکتر شهشهانی خانم دکتر عراقی آقای دکتر احمدی و البته افراد دیگه هم هستن اما میگم از هرکدام از این لفراد یکی راضیه و یکی ناراضی

اگر دوست دارید با حنا روی دست یا بدنتان طرح بندازید یکی را میشناسم خانم غلامی 09131681232

برای آتلیه الان ریحان سایان لحظه ها مسیح معروف هستن یکی هم شنیدم کارش خوبه به اسم آتلیه یک داخل شیخ صدوق شمالی هست اما آدرس دقیقش را ندارم

برای آرایشگاه مردانه یکی هست یه اسم کوروش که داخل پاساژ ارمغان مغازه داره (خیابان شیخ صدوق جنوبی پاساژ ارمغان) از تهران اومده و داداشم میگه اعضای پیم فوتبال سپاهان و خلاصه آدمای معروف و پولدار میرن پیشش و خیلی خیلی حرفه ایه اما خب دوتا مساله هست یکی اینکه مطمئنا خیلی هم گرونتر از جاهای معمولیه و دوم اینکه داداش جان میفرمایند بسیار ناز داره یعنی همه کس را قبول نمیکنه!!!حالا دیگه من نمیدونم اما گفتم به هر حال بگم که یه همچین جایی هست

برای کت و شلوار مردونه هم که گفته بودم بهترینش رائین هست داخل عباس آباد روبروی رستوران شهرزاد طبقه بالا

عروس خانوما اینجا رو هم ببینند بد نیست http://www.nowaroos.com/index.php
http://www.mezontolu.com/fa/
http://www.mahdavi-mezon.com/index_f.htm

من 3 ساله که مشتری سمیه هستم برای اپیلاسیون و کارش را شدیدا قبول دارم و هیچ جای دیگه هم نمیرم واقعا کارش خوبه من قبل از اینکه پیداش کنم زیاد گشتم و زیر دست چند نفر دیگه هم رفتم اما این از همه بهتر بود تلفنش هم هست 6686804 من دفعه آخر یعنی یه ماه پیش واسه دست و پا و اضافه به سمیه 22 تومن دادم
نی نی پانی

ببخشید ولی من نمیدونم چرا بعضیها اینقدر سر خودشون معطل هستند ؟؟؟؟!!
زنگ زدم ناتالی گفتم وقت برای ابرو میخوام با بداخلاقی گفت کی معرفی ات کرده؟ گفتم من تلفنتونو از کسی گرفتم اصرار کرد چون کسیو نمی شناختم گفتم از اینترنت گفت این تلفن توی اینترنت نیست! و گوشیو قطع کرد ! اینقدر رفتارش بی ادبانه بود که نگو!
به رزا هم زنگ زدم که البته خیلی مودب بودن ولی گفتن مشتری جدید قبول نمیکنیم
افروز
زن داداش من پیش دکتر شهشهانی رفت خیلی راضی بود توی بیمارستان امداد(سر مطهری) کار میکنه مطبش هم آمادگاهه

یه دو تا مانتو فروشی بودند تو شیخ صدوق جنوبی که کاراهاشون قشنگ بودند، البته من اصفهان نیستم خیلی اطلاعاتم به روز نیست.
اون موقع که خودم اونجا بودم از اسپرت کیش توی مجتمع بلوار می‌خریدم، یه مغازه هم طبقه بالاش بود قشنگ بود چیزاش اسمش تو مایه‌های سارا بود
روسری هم که مرکزش پاساژ مریم اول نظر بود،
آهان راستی خاقانی هم چیزاش خوبه، اگه اشتباه نکنم اسم یکیشون active بود اون خوب بود

مزون لباس مجلسی:
مزون مژگان- روبروی هتل عباسی تو آمادگاه
من تازگی نرفتم، همون اولا که باز شده بود رفتم، لباس گرون توش خیلی دیدم، قیمت مناسب هم داشت، مثلا دوست من 2 سال پیش برای نامزدی اش از اونجا یه لباس (البته کوتاه بود) گرفت 140 تومن، خیلی معمولی بود ولی 5 سال پیش که من رفتم قیمتاش رو 300 بود(لباس شب) الانو نمی ‌دونم

تو مجتمع کوثر هم چندتا هستند
2738
znb

اگر هوس یه کباب ترکی خوشمزه کردید برید خ مهرداد کباب ترکی آر پی خیلی خوشمزه است
اگر صندل یا کفش تابستونه باحال می خواید منظورم رنگ های شاد برید خ شریعتی فروشگاه تاپ مد
اگر مو مصنوعی می خواید فروشگاه کمند طبقه بالای مجتمع پارک
دیگهههه.....آهان مانتو تابستونه هم زامینی خ توحید خوب بود بد نبود
خانه مد توحید مانتو خانمی داره بدک نیست
لباس مجلسی با سپید جون موافقم کوثر خوبه
کیک و دسر مخصوصا پای اناناس عمو نوروز حکیم نظامی عالیه
افروز
من تعریف خشک شویی چهار نظر اول چهارباغ بالارو خیلی شنیدم،
راستی به اون که سر سعادت آباد کنار کنتاکی طلا هست اصلا ندید که افتضاح می کنه لباسو
البته این تجربه 4 سال پیش الان نمی دونم
مینا

شال و روسری فروشگاه سی شال فروشگاه مرکزی: اصفهان خیابان نظر غربی تلفن: 6240729 شعبه 1: نظر شرقی تلفن 6271987 شعبه 2: تهران، میدان پونک تلفن: 44499822
شعبه 3: اصفهان، ابتدای چهارباغ پایین تلفن: 2222257
شعبه 4: اصفهان ، زرین شهر، خیابان امام تلفن: 2229707
یک سری بزنین خوبه شخصا از فروشگاه دروازه دولت خرید کردم

آموزشگاه کامپیوتر بهاکو ، اصفهان هتل پل ابتدای چهارباغ بالا بعد از مجتمع کوثر کوی حضرت یحیی (ع) جنب دبیرستان ساختمان بهاکو تلفن 6282103- 6264667 علاوه بر نرم افزارهای عمومی نرم افزارهای تخصصی اکثریت رشته ها را داره
آموزشگاه مهرگان مرکز تخصصی آموزش نرم افزارهای فنی و مهندسی اصفهان، چهارباغ عباسی، خیابان سید علی خان، جنب کتابفروشی مهرگان تلفن: 2230400
برادرم و چند تا از دوستان رفته بودند از هر دو را خیلی راضی بودند.
sargol

من فکر کنم کلاس اشپزی ماه و مهشید از قدیمی تری ها باشه..حتی دخترشونو توی برنامه تلوزیونی دیدم..تو اب250 هستش..تبلیغات هم زیاد داره....
اینم شمارش 6623249_09131093364

شماره نازیلا6700349
سپید:

برای آموزش خوشنویسی بهترین جا به نظر من انجمن خوشنویسان هست که فکر میکنم چند تا شعبه داشته باشه اما اصلیش چهارراه فلسطین هست

شنیدم توی ارگ جهان نما که دروازه دولت نبش خیابان طالقانی هست سرزمین عجایب آوردن

واسه آموزشهایی که پرسیده بودن چیزی که من از خیلیا شنیدم اینه که آموزشهای فنی حرفه ای و هلال احمر از همه جا بهتر هست و مدرک هم میده اگر کسی بخواد اما واسه آشپزی و شیرینی پزی من دیدم که این خانمی که موسسه آشنا را دارن که واسه مراسم غذا و دسر درست میکنن آموزش هم میدن و انگار خصوصی کار میکنن و مثلا باید برید واسه آموختن غذا یا شیرینی خاص البته مطمئن نیستم اگر خواستید بگید شمارش را پیدا کنم و بذارم براتون

یه سوال دیگه اینکه من خودم خانم دکتر ملکی را کمابیش واسه کارهای پوستی قبول داشتم و معرفی میکردم اما جدیدا از یه کسی که خودش هم دکتر هست شنیدم که دکتر تزریقهاش (مثلا تزریق بوتاکس) خیلی خوب نیست و وقتی دارو کم میاره سرم قاطیش میکنه حالا ممنون میشم اگر خودتون یا آشنایان رفتید بگید که راضی بودید یانه تا بلکه ببینیم تو این آشفته بازار میشه یه دکتر مطمئن یافت یا نه

یه چیزه خوب هم میگم براتون جدیدا توی خیابون خاقانی و یکی هم توی خیابون باغ دریاچه دیدم که یه مغازه هایی باز شده که انواع سبزی پاک شده و شسته را گذاشتن و دستگاه سبزی خردکنی هم گذاشتن میرید اونجا انتخاب میکنید که چیا میخواین و براتون آماده میکنن و تحویلتون میدن فکر میکنم واسه خانمهای شاغل و گرفتار گزینه بدی نباشه میدونم که الان سبزی آماده زیاد شده اما اینها هم تازه تره هم میبینید که تمیزه یا نه من از اون آماده ها هر وقت میگیرم بوی مواد پاک کندده اش واقعا اذیت میکنه

خوشحالم که یکی پیدا شد در مورد نازیلا با من موافق بود من چون چند ساله واسه اپیلاسیون میرم اونجا خیلی از مشتریاشونو دیدم و چند بار هم عروساشونو که کارشون تمم بود دیدم هم کثیفه هم شلوغه هم اینکه کلا به نظرم افتضاحه من که فقط واسه اپیلاسیون سمیه میرم اونجا اما یه بار گفتم رنگ ابرو میخوام میدونید چیکار کردن؟ابروهام را به جای رنگ با دکلره روشن کردن !!!!!!!
2706