2726
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383760 بازدید | 1134 پست
Maman Samira

درباره رستوران
من مالکین خوان گستر . رستوارن اسپادانا . و ایمان رو خوب میشناسم
خوان گستر :‌احمد باقری
رستوران اسپادانا :‌محمد باقری
کترینگ ایمان :‌ایمان باقری
هر سه شون با هم توی رستوران خوان گستر شریک بودن و حدود 3 سال پیش از هم جدا کردن کارشون رو
هرسه غذاهاشون توی یه حدود کیفیته . چون تقریباً پرسنلشون در گردش بین این سه رستوران هستن و هر سه مالک رموز آشپزی یکسانی دارن
ولی ایمان از همشون مناسب تره قیمتهاش چون مثل اون دوتای دیگه جای خیلی با کلاس و رستوران آنچنانی و به دنبالش اجاره و مالیات آنچنانی نداره
پس من برای انتخاب بین این سه مورد کترینگ ایمان رو پیشنهاد میدم (‌اگه بخواین ببرین غذا رو خونه ‌)و اگه بخواین رفته باشین رستوران غذا بخورین ،‌رستوران هتل اسپادانا
رستوران شهرزاد روهم که اینقدر معروفه اصلاً قبول ندارم
مهسان

منم موافقم غذای ایمان فوق العاده است البته باید تو خانه بخوری
اما از شهرزاد من رولت میکسش ( گوشت و جوجه ) را خیلی پسندیدم گوشت و مرغ با هم داخل شدند و رولته
جوجه با استخوان و میگوش هم خوبه

بیمارستان سعدی خیلی بهتر از سپاهان هست، زنداداش من برای زایمان با دکتر طلیعه رفت اونجا آن یک روزی که من پیشش ماندم فوق العاده رفتار پرسنلش بد بو اما خودم رفتم سعدی و راضی بودم

ه نظر من کیک سفارشی بهاری خیلی عالیه ، اما در حالت معمول نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نی نی پانی

توی این لینک در مورد دکتر زنان صحبت شده

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=2220&PageNumber=1

ولی من چیزی که طبق تحقیقات خودم فهمیدم
اگه دکتر مرد خوب بخوای احمدی -رقایی و فروهان خوبن که البته همشون برای نازایی خیلی خوبن
ولی اگه دکتر زن بخوای دکتر خورشید عراقی - حکمتیان و موحدی خوبن

در مورد رستوران هم ما هر پنج شنبه میریم رستوران و خیلی از رستورانهای اصفهانو رفتم ولی با این حال از غذاهای شهرزاد خوشم میاد برعکس از غذای هتل اسپادانا اصلا خوشم نیومد
رستوران خوان گستر هم یک مهمانی 50-60 نفره داشتم شام اونجا دادم ولی متاسفانه یکی از مهمانهام توی غذاشون سوسک پیدا شد و دیگه لب به غذا نزدن و من کلی حرص خوردم دیگه هم اونجا نرفتم!

رولت گوشت رستوران نیکان هم دوست داشتم ولی غذاهای دیگه اش با اینکه قیمتش از بقیه بالاتره اما تفاوتی با بقیه رستورانها نداره

رستوران خوانسرا هم غذاش خوبه اما محیط کثیف و امکانات کمی داره من راضی نبودم

رستوران آتایار هم خیلی خوب و دنج بود

2728
sargol

من کلا روی رستوران و شیری فروشی واصلا همه چیز وسواس دارم/////////اندلس شیرینی هاش ماندگاری خوبی داره.بعد...پانته ا......رولت هم عمو نوروز فوقالعاده است خامش طعم بستنی داره...... رستوران ..من رستورانهای تهران و شیراز و به اصفهان ترجیح می دم هنوز جایی که از همه نظر عالی باشه نرفتم..بچه ها من باغ ارم رو رفتم..غذاش خیلی تمیز و خوب بود...به نظرم شما هم برید.....

دلم یه همبر گر و هات داگ خوشمزه میخواد..خاص باشه...دوزه توی شیخ صدوق همبر گر خوشمزه داره ولی 4500/5000 برا ساندویچ زیاده...وای شیراز عشق واسه فست فود هر وقت خواستید برید ..بگید ادرس بدم.....پبتزا سوران وپدر بزرگ به نظرم بهترین ...حتی تهران هم من به این تمیزی پیتزا نخوردم....وای نگید چه شکمو...نه من کلا دوست دارم در قبال پولی که میدم غذای خوب بگیرم.....و گرنه به شعورم بر می خوره.!!!

درست سلیقه ای هستش.ناراحت نشید...ولی ایمان که غذاش خاص نیست.مثلا جوجه هاشو خیلی درشت میزنه...یعنی به اون لذیذی که یه جوجه باید باشه..ابدار وزعفرونی نیست...دور چیناشم همه نپخته اس....بهر حال سلیقه ای من چند بار گرفتم زیاد نپسندیدن.......
راحیل

من پیتزا های پدر بزرگو دوست ندارم سورن هم تا حالا نخوردم.ولی به نظرم هیچ جا پپیتزا شب نمیشه.
منم موافقم دوژه خیلی کوچولوهه و به این قیمت نمی ارزه.
ماهی شیر ایمان خیلی خوبه.

ستایش

موافقم هیچ جا پیتزاهاش مثل پیتزای شب نیست. در مورد کیک : اندلس و گلاب رولت و پیراشکی بابک آمادگاه خوبه.
kolbe

اگه شلوار لی می خوای برو بازاره کویتی ها.قسمت پایین پاساژ 24 اسفند

راحیل

تو مجتمع پارک تو حیاط اون آخر آخر یه مغازه هست شلوارای خوبی داره.البته کشی و فاق کوتاهن.تو همون رنج 25 هم هست.
سپید

همه اون شیرینی فروشیها خوبن،من واقعا آندلس را دوست دارم و خیلی هم ازش خرید کردم نیوشا و بهاری هم همینطور،از عمو نوروز راستش راضی نبودم اما رولتش را امتحان نکردم ولی اینجایی که میخوام براتون بگم واقعا منو عاشق خودش کرده البته عاشق کیکاش!!!!!!

ببینید دخترا اولا اینکه اسمش را بلد نیستم!!!!اما آدرسش را دقیق میگم که مطمئنن پیداش کنید،جاش خیلی کوچیکه و غیر از فروش کافی شاپ هم هست البته کلا 5 یا 6 تا پیز کوچیک بیشتر نداره،صاحبش و دو تا کارمنداش خانم هستن که به همین دلیل هم خیلی وقتا من توش جمعای دوستانه دخترونه و زنونه دیدم که واقعا هم راحته واسه این جمعا و الته زوجهای عشقولانه هم زیاد میان آخر هفته ها،کیکاشون خونگی پخته میشه و تنوعش خیلی زیاد نیست اما مزه هاش بینظیره واقعا عالیه،سفارش واسه کیک تولد و عروسی هم میگیرن شیرینی تر نداره اما همیشه چند نوع مافین و کیکای کوچولوی دیگه که خامه ای نیستن داره اینم گفتم که به هوای شیرینی تر نرید و بعد به من بدوبیراه بگید!!!!کیکاش را برشی هم میده یعنی میتونید فقط یه برش از یه کیک بخرید که هم واسه تست طعمش خوبه هم واسه رزیم دارها که از هوس مجبور نشن یه کیک درسته بخرن و بخورن!!!من این کارشون را هم خیلی دوست دارم و خودم هر وقت هوس دارم راحت میرم و یه برش کیک میگیرم و کیفش را میبرم هههههههههههههههههههههه همیشه هم چند نوع چیزکیک دارن
و اما آدرس :دقیقا میشه روبروی برج؛یعنی شما خیابان برج یا همون شیخ صدوق جنوبی را که برید بالا آخرش میرسید به برج دیگه بعد بپیچید دست چپ یعنی دقیقا به سمت فرایبورگ و همون اول یکی دو پلاک قبل از داروخانه این کافه شیرینی را میبینید که یه سایبون قهوهای کمرنگ هم داره و پشت شیشه هاش هم از این پرده های کوچولوی مخصوص آشپزخانه هست!!!آدرس خوب بود؟
sargol

سپید جون من این کافه رو رفتم از کیکاشم خوردم.....ولی اون مدلی که گرفتم یه کم حالت خیس داشت دوستم هم می گفت همیشه خوب...نمی دونم شاید اون مدلش این طوری بوده....راستی از رستوران میروان غذا گرفتی راضی هستی///سپید جون شما بگو پدر بزرگ پیتزاهاش خاص نیست...من حتی خانوادم از خارج هم که میان با اینکه ار پیتزا هات اصل و پاپا جونز//دومینوز//امتحان کردیم ولی این و سورن هم خوبن/////راستی سورن چهارراه شیخ صدوق//یکی پرسیده بود///

شما از خورشید توی میر ساندویچ گرفتید...مثلا هات داگ....اونجا هم خیلی تمیز وظریف ساندویچ میده.....اخه سابق تو ایران ساندویچ ها با نون های بزرگ بود.....حالا دیگه نون مک دونالد میزنن...ادم فقط نون میخورد...البته هنوزم هست......مثلا همبرگر لا نون گم میشد..... زیاد نوشتم..نه؟؟؟؟

راحیل

سپید جون منظورت کافه رز هست؟؟؟؟
یکی دیگه هم هست کافه مارسی که تو خود مرداویجه.انگار با هم هستن.من کافه مارسی رو رفتم.البته زمانی که باردار بودم و خیلی هم تعریف کیکش رو شنیده بودم ولی اون شب کیکشون تموم شده بود و نخوردیم.اما رز رو نرفتم.پارسال که هوا سرد بود و میخواستیم قرار بذاریم من یه بار اونجا رو پیشنهاد دادم که یکی بره باهاشون صحبت کنه ببینه میشه یا نه که نشد.حالا بیاین یه قرار تابستونه بذاریم اونجا.یا حتی یه قرار بدون نی نی ها.
منم کیک خیس خیلییییی دوست دارم.
بازم ممنون که گفتی.بووووووووس.

سپید:
راستی راحیلم اون کافه فکر کنم همون رز باشه راستش به اسمش دقت نکردم!!!!اما واسه قرار بدون نی نی ها عالیه حسابی جون میده واسه یه جمع زنونه
Maman Samira

به نظر من رستوران میروان اصلاً غذاش خوب نیست .کوبیده و جوه رو امتحان کردم و بد بود . سرویس دهیشونم خیلی بد بود . وقتی غذامون رو خوریدم و خواستیم بریم بیرون ،‌یکی از توی اشپزخونه اومد و گفت چیزی لازم ندارید
پیش خودمون گفتیم حالا دیگه نه

و من رستوارن محمدتوی درچه رو ترجیح میدم به همه رستورانهایی که معرفی کردم . یه عالمه با این اسم هست و همشون هم زدن اصلی . اونی که بعد از پل جدید وقتی میپیچی سمت چپ . نزدیک سینماست نمیدونم چیه همونجا . باغ رستورانه

درسته فضای باغش زیاد بزرگ نیست ولی غذاش (‌ جوجه و کوبیده ) خوبی داشت واز چنجه همون محمد رو خوردم و خیلی بد بود و سفت
و اینکه دوتا حوض کوچولو داره و فوارش همیشه بازه که دخترم یکتا عاشق آب بازیاشه (‌به قول خودش )
و من و شوهرم هم خیلی فضای اروم و هوای خوبش رو میپسندیم
znb

سپید جان خداییش من اصلا اینحایی که معرفی کردی نرفتم اما از دختر خالم خیلی خیلی ازش تعریف کرده یود برام پس حتما باید سر بزنم بازم ممنون
دوستان تو این فصل تابستون چند تا بستنی فروشی تست کردید؟آمار خوباشو بدید پیلیز من و شوشو اکثر وقتا میلانو توی میر میریم هم تنوع زیاده هم طعماش واقعی...سال سالم چند باری رفتیم

سپید
*کاربر تایید شده*
1390/5/5 9:07 ق.ظ

سارگل جون درسته کیکاش یه مقدار خیس هست و همین خوشمزه ترش میکنه به به !البته اینم دوباره سلیقه ایه

سپید

زینب جان منم عاشق بستنی های میلانو هستم و همیشه میرم سراغش توی طعماش هم عاشق کاراپینو هستم طعم ملایم و خیلی سبکی داره؛سال سال هم خیلی خوبه من رضا بستنی توی توحید را چک نکردم اما دیدم خیلی سرش شلوغ میشه
2706