عنوان

خانمای باردار......

447 بازدید | 72 پست
بیایین درمورد وضعیتتون بگین.اینکه چند هفته این نی نی تون پسره یا دختر ،کی دنیا میاد اسمشو چی میذارین و..... هرچی دوس داشتین دیگه. من بچم پسره،سی هفتمه.شهریور بدنیا میاد اگه خدا بخاد اسمشو میذارم مهیار.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من سیو شش هفته و 4 روزم و سزارینم تاریخ سزارینمم 7 مرداده بچم پسره اسمشم علی اصغر با اینکه دومیه خیلی هیجان دارم عین کسی که بچه اولشه
زندگیم خوب است...چقدر بی انصافم! این زندگی عالیست! کنار همسری پر از مهر! عاشقش هستم! عاشقم هست... خدا را شکر! خدارا شکر...
مینازجون ایشالا سالم میاد بغلت.نسیم جون من سه ماهه اول فقط ترشی بود وشوری الان به شبرینی علاقه دارم از گوشت ومرغ متنفر شدم سه ماهه اول معذرت میخام استفراغ وحالت تهوع شدید داشتم لک بینی هم داشتم
زیما جان علی اکبر هست و دوسال و یک ماهشه ولی 8 مرداد میشه دوسال و دو ماه
زندگیم خوب است...چقدر بی انصافم! این زندگی عالیست! کنار همسری پر از مهر! عاشقش هستم! عاشقم هست... خدا را شکر! خدارا شکر...
سیما واقعا بهت تبریک می گم چه اسامی با مسمایی گذاشتی رو پسرای گلت. ایشاا... بچه های امام حسین(ع) همیشه تو زندگی دستشون رو بگیرن.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
مچکرم عزیزم ایشالله برا شما و همه خاله رورو ها راستش برا این عجله ندارم فقط هیجان دارم برا اولی زور میدم هرجوری شده یه روز زودترم شده بیاد
2706