2737
2734
عسل جون سلام گفته بودی بارداری پوچ داشتی قبلا چند وقت بعد اقدام کردی؟ آزمایش هم دادی ؟ منم داشتم دکترم گفته اسپرین بخورم برای اقدام بعدی از حالا فعالیت داشتی یا استراحت بودی ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهرا جان من سقطم خودبه خود بود!بعده نه ماه اقدام کردم تا سه چهارماه حامله نشدم چون استرس داشتم اما ماه آخر که بیخیال شدم حامله شدم!استرس بده! حاملگیمم خداروشکر خوب بود فقط تو هفته شش و اینا رفتم متخصص گفتم برام شیاف پستروژن بنویسه بچم بمونه!به تجویز خودم بود البته اما متخصص برام نوشت تا بیست روز استفاده کردم چون میگن تا سه ماهگی بیشتر نباید استفاده بشه دیگه ترسیدم! بعدم شرایطم جوری نبود که بخوابمو استراحت کنم!کلأ از اول فعالیت داشتم.حتی ماه چهارم جفتم پایین بود دکترگفت استراحت کن تا بچرخه من نکردم اما رعایت میکردما . الانم هفت ماهم تموم شده رفتم سونو جفتم برگشته بود
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2728
من شوهرم با دکتر بده کلأ منو دکترنبرد نه موقع سقط نه واسه بارداری الانم.فقط یه بار رفتم پیش متخصص اونم واسه شیافا چون فقط متخصص مینویسه.تا الانم فقط خانه بهداشت میرم!دکتر ندارم
یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
مرسی عزیزم منم سقط خود به خود داشتم تو هفته هشت اخه من کارمندم دکترم گفته منع فعالیت ندارم اگه باردار بشم انشالله فقط بهم گفت اگه میخوای خیالت راحت باشه آسپرین بچه بخورم
2738
خیلی استرس داشتم فکرای بد میومد تو ذهنم و ... انشالله بهار جون به سلامتی چند هفته دیگه میاد بغلت و بهت لبخند میزنه برای منم دعا کن موقع زایمانت انشالله که خدا به همه و منم بارداری سالم و راحت و نی نی سالم و صالح بده