2703
2553
بچه ها نی نی من 7 مرداد دو ماهه میشه الان 10 روزه آب ریزش بینی داره که چند روزی میشه سرفه میکنه و سینه اش شدیدا خس خس میکنه.دکتر قطره سدیم کلراید داده و داروی دیگه ای تجویز نکرده.من بیشتر نگران سرفه اش هستم البته زیاد نمیکنه ولی وقتی میکنه معلومه سینه اش پره.چیکار باید بکنم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
حتما یه دکتر دیگه ببر.دختر منم ذات الریه شد.در اثر آلرژی شدید.اگه ترشحاتش سبز رنگ باشه یعنی عفونیه و باید آنتی بیوتیک بخوره.اینو دکتر باید تصمیم بگیره.زود ببرش یه دکتر شاید نیاز باشه عکس ریه بگیره تا خیالت راحت باشه.من هر سال دو بار این مشکل و با دخترم دارم.اردیبهشت و شهریور.مواظبش باش قطره هم بریز .ایشالا زودی خوب میشه
دختر من تو 4 ماهگی اینجوری بود بردم دکتر گفت چیزی نیست این خلطه که نمی تونه بیرون بده یا قورت بده برای همین سینش خس خس صدا می ده . عزیزم اگه وقتی بهش شیر می دی هر چند ثانیه به شدت سرشو عقب می کشه خطرناکه و احتمال عفونت داره . اما حالا کاری که می تونی بکنی اینه که اولا حتما سرش رو بالاتر از سطح زمین قراربده یعنی یه بالش زیر سرش بزار . دوم اینکه حتما سرش رو ببند و بخور سرد دائما بالای سرش بزار . بعدشم اینکه حمام خونه رو پر از بخار گرم بکن و ببرش با لباس حدود یک ربع نگهش دار تا این خلطا از بینیش خارج بشه .
آهان یه کاردیگه هم که باید بکنی اینه که وقتی سرفه می کنه دستتو مشت کن بزن پشتشش. درست پشت جایی که قفسه سینش هست البته نه محکم که این خلطا خارج بشه . یه سه چهار روزی طول می کشه اما ایشالا که عفونت نیست. ولی حتما با دکترش هم مشورت بکن . بیشتر دکترا توی این سن نی نی ها آنتی بیوتیک و دارو نمی دن .
ایشالا خیلی خیلی خیلی زود خوب می شه.
اول از همه پیش یک دکتر خوب ببر که الکی به بچه آنتی بیوتیک نده.... زیر 6 ماه معمولا دکترهای خوب هیچ دارویی نمیدن
پسر من هم از 2 ماهگس نا 7-8 ماهگی اینطوری بود و.. سرفه هاش شدید شد به مرور زمان.
خدا رو شکر دکترش حاذق بود وفهمیذ ریفلاکس داره... شیر میرفت توی ریه اش باعث خلط و سرفه میشد
من فکر کنم احتمالا پسر شما هم ریفلاکس داره
درمان خاصی هم نداره باید زمان بگذره تا دریچه پیلور سفت بشه
فقط بعضی دکترها داروی آنتی اسید میدن
کارهایی که میکنی زیاد و بزور بهش شیر نده... زیر سرش بالشت با زاویه 30 درجه باشه تا شب بهتر نفس بکش ... حتما آروغش رو بگیر و بعد از شیر خوردن هم 20 دقیقه عمودی نگهش دار
سلام دوستان ریحانه مام دو ماهشه اونم سرما خورده چشماش اشک می کنه و سرفه ام زیاد می کنه سرشم داغ می شه دیروز تبش تا 37 درجه ام رفت . دکتر بهش دیفن هیدارمین ، قطره استامینوفن و سفکسیم 100 داده . میترسیم بهش سفکسیم بدیم به نظر شما ضرر نداره براش ؟
2706