2703
2553
عنوان

راهنمایی برای لباس خواستگاری

18782 بازدید | 51 پست
سلام به همه

من توی لباس خواستگاری حسابی موندم

اول بگم که خودمون از خانواده محجبه ای هستیم ولی اصلا نه دوس داریم و نه رسم داریم تو مهمونی ها از چادر استفاده کنیم. لباس مهمونی مون هم معمولا سارافون، تونیک شلوار یا کت و دامن هست (البته نه خیلی مجلسی). کلا ساده می پوشیم.

اما خب مراسم خواستگاری فرق داره چون قراره یه پسر غریبه بیاد و .... مناسب نیست هر چیزی جلوش پوشیده بشه.

تا امروز با همون کت و دامنم که کتش کوتاه بود به علت اینکه غریبه است از چادر هم استفاده میکردم ولی اصلا حس خوبی باهاش نداشتم از سر مجبوری.

مامانم امروز چند تا مدل آورد کت و دامن و کت وشلوار که خب هم خیلی انگار زنونه می شه و هم رنگ هاشون مناسب نیست و خیلی سرو سنگینه در عین اینکه اکثرا اندامی هستن و سخته انتخاب.

در کل می خوام یه چیزی باشه که خیلی زنونه نباشه اما خیلی خیلی هم دخترونه نباشه. رنگش شاد باشه در عین اینکه جلف نیست و اندامی هم نباشه طوری که روم نشه جلوی هر کی بپوشم.

ممنون می شم تجربیاتتون را در اختیارم بذارین
من کت شلوار با شال پوشیدم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شقایق جون آخه اصلا به کت شلوار عادت ندارم.
تازه کت شلوار باید زیر زانو باشه. خیلی زیر زانو که من اصلا تو تصوراتم یه چیز زیر زانو برای یه غریبه نمی گنجه. نهایت رو زانو می پوشم که برای کت شلوار اصلا مناسب نیست.

به هر حال مرسی که کمک کردی
یک لباس یاسی خوش رنگ . ولی چون میگی غریبه است بهتر که حجابت تا حدی رعایت باشه تا طرف مقابلت معذب نشه . می فهمی که چی می گم . و چون جلسه اول که می بیننت بهتر که خیلی دل نشین و خانمی باشی . تا دخترونه .
2714
salam azizam agar mikhay chador sar nakoni va lebasetam poshide bashe behtare ke az en boloz damanhaye sonati tanet koni agar khasti va tehrani behem bego adres behet bedam ahan yekish ye foroshgahe to shahrvande farmanie man khodam 2dast azash lebas gereftam ham kheili shike ham sangine ham mohajabe ham be onvane majlesi mishe estefade kard ham esport kheili khobe.vali bebin yechizi behet begam agar khanevade damad avalin bareshone mikhan biyan be tore rasmi behtare hamon kotdaman ya kot shalvar tanet bashe ba chador kheili shiktar va sangintare ba tavajoh besohbati ke khodet kardi
مامان جون متاسفانه تهران نیستم. اصفهانم. آره اولین باره که میان اما من به طور کلی می خوام اصلا ممکنه این نشه و کس دیگه ای. اینی که گفتی خیلی مشتاقم ببینم اما خب تهران نیستم. اگه بتونم عکسش را تو اینترنت هم پیدا کنم خوبه

نمی دونم چرا نمی تونم اصلا با چادر کنار بیام
2706