2737
2734
سلام عزیزم من از هفته 17 فکر کنم ایزوپرین خوردم تازه هفته ای یه امپول پرورلوتون هم میزدم و تا اخر بارداری هم کلا استراحت بودم هفته 39 هم زایمان کردم
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخی نگران نباش استرسم نداشته باش استراحتت رو بیشتر کن سعی کن بیشتر خونه باشی زیاد نشین من هفته 32 شش تا امپول بتامتازون هم واسه ریه نی نی م زدم که اگه خدایی نکرده زود بع دنیا اومد مشکلی نداشته باشه اما خدا روشکر به موقع به دنیا اومد .
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
من ساک بیمارستانم از هفته سی آماده بود اخه من با وجوود این همه دارو و استراحت بازم لکه بینی و درد داشتم شاید باورت نشه من دردای زایمانم که شروع شده بود نمیفهمیدم از بس درد کشیده بودم
لام خسته نباشید من در هفته 31 بارداری هستم دکترم با معاینه متوجه شدند جنین به پایین اومده یک بسته قرص ایزوپرین یک بسته قرص سفکسیم یک آمپول پرولوتون بهم داد و گفت استراحت مطلق داشته باش آیا ده عدد قرص کفایت میکندو از زایمان زود رس جلوگیری میکند البته گفت وضعیت رحم و کیسه آب خیلی خوبه