2726
دوستای گلم سلام من امروز خداروشکر صدای قلب نینیمو شنیدم تو 6 هفته و 4 روز ولی متاسفانه سرویکسم مادرزادی کوتاهه 27 میلیمتر. هر کس تجربه ای داره ممنون میشم برام بذارین. من یه بارداری دوقلویی داشتم که طول سرویکسم همینقدر بود و سرکلاژ شدم ولی دوقلویی خیلی فشار آورد و تو هفته 26 باز شد. بین هفته های 13 تا 20 هم پروژسترون نداشتم. اگه تجربه ای تو این زمینه دارید لطفا کمکم کنید. دیگه نمیخوام اون خاطره تلخ تکرار بشه من اونموقع بچه هامو از دست دادم.
خالق تو را شاد آفرید...آزاد آزاد آفرید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من سی هست طول دهانه رحمم. منم یه زایمان زودرس داشتم در بیست و شش هفتگی .... الان هفته 31 هستم. سرکلاژ کردم استراحتم خیلی زیاده آمپول پرولوتن و شیاف سیکلوست مصرف می کنم
مشاوره و صدور انواع بیمه نامه. سوالات بیمه ای خود را اینجا بپرسید. تلفن تماس: 88963153https://www.ninisite.com/discussion/topic/3055379/سوالات-بیمه-ای-خود-را-اینجا-بپرسید?postId=99230054
البرز جان دفعه پیش سرکلاژ نبودی؟ الان اوضاع رحمت چجوریه؟ فانلینگ نداری ؟ شیاف رو از اولش استفاده کردی؟ دفعه پیش تو هم شیاف نداشتی؟
شکم بند هم خیلی خوبه مرسی/منم کلی تو نت گشتم میگن حالت خرس قطبی خیلی کمک میکنه شما انجام دادین؟ غذاهایی هم که از زایمان زودرس جلوگیری میکنه؟ دم کرده برگ مو غلات کامل ویتامین b3 که هندونه خیلی داره
نه به علائم بدنت خیلی توجه کن. سونو رفتی؟ الان طول سرویکست رو میدونی؟ اگه خدای نکرده درد شبیه پری اومد بلافاصله برو دکتر که درمان بشی. خدا نینیهاتو واست حفظ میکنه
صحبا جان من طول سرویکسم تو ۶هفته کوتاه بود و سونو گفت شاید به تشخیص پزشکت سرکلاژ بشی من شیاف سیکلوژست استفاده کردم واستراحت تا هفته ۱۱که واسه سونوی غربالگری رفتم که گفتن طول سرویکس بلند و نرمال هست و مشکلی پیش نیومد واسم سرکلاژ هم نشدم بهتره تا هفته ۱۱صبرکنی
خدایا شکرت ...
استراحت زیاد،فقط برا دستشویی رفتن اونم فرنگی بلند میشم،حمام هفته ای یه بار،راه رفتن و پله و ایستادن اصلا،نشستن هم خیلی کم،شیاف که هر روزه، آمپول هفته ای یه دونه ولی تا دو هفته بعد از عملم هفته ای دو تا آمپول و روزی دو تا شیاف بود. قرص ایزوپرین هم میخورم.
2706