2726
باز برای تعیین تاریخ زایمان بین تاریخ پریودم و تاریخ سونو دودله .میخواد میانگین رو بگیره که اینجوری برای سز 12روز قبل تاریخ طبیعی میخواد بچه رو دربیاره
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چرا سونو 1 هفته دیرتر نشون میده..ولی از نظر من تاریخ سونو دقیقتره...چون پزشکا دوره ی پریودی رو هم دوی تاریخ حساب میکنن...ولی به نظر من نباید حساب بشه
و فکر کن که چه تنهاست اگر که ماهی کوچک،دچار ابی دریای بیکران باشد...چه فکر نازک غمناکی
2728
سزارین دومته؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مامان الوچه منم مثل تو.طبق پریودی هفته 38و۴روزمه و طبق سنو 37هفته 1روزمه.ولی دکترم گف اگه پریودیم منظمه سر پریودی تا 40هفته حساب کنم اگه هم نه سر اولین سنو تا 38 هفته حساب کنم
منم با لژیا موافقم هرچی دیرتر بهتر ولی اگه سزارین دومته بعضی دکترا از شروع درد میترسن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من سونوهام ببشتر نشون میداد بچه م درشت بود
نلیسا حرکت گربه انجام بده
2706