2726
سلام من خیلی کم توش آب میریزم بعد به هم میزنم یک دست بشه بعدش دوباره یه کم آب میریزم تا کمی رقیق بشه بعد روی گاز میزارم ومرتب به هم میزنم تا دوباره که به غلظت رسده وکشدار بشه بعد کمی روغن ودارچین میریزم روش ..خیلی خوب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مایکرو ویو بهترین روش بدون آب یا شیر
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
تا اونجاییکه می تونید حلیم موندهرو نخورید چون نشاستش تبدیل میشه بهنوعی نشاسته غیر قابل هضم برای معده و ضرر داره ولی اگر حلیمتون تازه است و سرد شده بهتره روش کمی اب یا روغن بریزید بدون اینکه هم بزنید بزارید روی شعله کم تا گرم بشه وقتی خوب گرم شد اروم اروم هم بزنید اینطوری مثل اولش میشه
خانما یه چیزی بگم؟!! ببخشید البته با اجازه نیلو جون. دوست جونای گلم "حلیم" از اسامی خداس و "هلیم " غذاس ! تو لغت نامه دهخدا هم اینطوری اومده : هلیم . [ هََ ] (اِ) به فارسی عبارت از مرق و گوشت و گندم مهراء پخته است و در افعال مانند هریسه . (حکیم مؤمن ). خوراکی است که از بلغور و گوشت پزند و در ضمن پختن پیوسته به هم زنند تا لعاب گیرد و سپس بر آن روغن و گونه ای از ادویه ٔ معطر (بیشتر دارچین ) ریزند. و حلیم : حلیم . [ ح َ ] (اِخ ) نامی از نامهای خدای تعالی . اینو گفتم چون چندین بار دیدم تو همین نی نی سایت و چون می دونم , عذاب وجدان می گیرم که چرا نمیگم. الان گفتم راحت شدم در نشر این مطلب کوشا باشید. بازم ببخشید بوس به لپ همتون
همه جور آموزش رایگان در سایت http://www.Asooneh.ir
2706