2703
2553
عنوان

یک سوال در خصوص سرعت سایت

693 بازدید | 33 پست
سلام روز همگی به خیر کاربران عزیزی که مشکل سرعت دارندمعمولا در چه ساعاتی از شبانه روز سرعت سایت کند میشه؟ زمانیکه با گوشی وارد سایت میشید بیشتر با این مشکل روبرو هستید یا نه فرقی نداره؟
سلام خانم تهرانی عزیز مرسی که به فکر سرعت هستین
صبح ها و ظهر ها و غروبا و شبا دیروز که اصلا نمیشد بیایم تو سایت
امروز کمی بهتره
من با کامپیوتر میام سرعتش زیاد نیست ولی از گوشی بهتره
قبلنا آخر شبا و صبح زود خوب بود ولی الان نه این زمانا هم خوب نیست
خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دستتون درد نکنه انروز صبح خیلی خوبه سرعت

ما هم عادت نداریم با این سرعت هی تو در و دیوار می خوریم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
با گوشی سرعت خیلی کمتر می شد

گاهی با گوشی اصلا سایت باز نمی شد ولی با لپ تاپ زورکی میشد بازش کنی

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2714
سلام خانم تهرانی تا جایی که من میدونم چه کامپیوتر وچه گوشی هر دو یکسانه چون همینکه من سرعتم پایین میاد ودوباره سرعت درست میشه میبینم هیچ کس نتونسته پست بذاره قبلا 10 شب به بعد شروع میشد ولی الان ساعات خاصی نیست ولی در کل همیشه شبا کندی سرعت بیشتره.
 آنکس که لذت یکروز زیستن را تجربه کند  گوئی که هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمیابد هزار سال هم  به کارش نمی آید . 
2706