2703
2553
سلام مامانای مهربون نی نی من ان شاالله مرداد ماه به دنیا میاد شما چی به نی نی هاتون می پوشوندین منظورم اینه که زیرپوش هم تنشون می کردین یا فقط یه دونه لباس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم حتما همیشه بزار زیر دکمه دار تنش باشه و أستین بلند چون بچه کوچیک زود سرما میخوره،همیشه هم یه پتوی نازک بزار روش باشه،مخصوصا حمومش میدی حتما کولر رو خاموش من تا خونه گرم شه و یچه بدنش خشک شه
منو آذر صدا کنید😊
2456
سلام گلم.من پارسال12مرداد زهراجونمو از خدا هذیه گرفتم شب سردی بود و من به حساب گرمی چندروز پیش لباس نازک ورداشته بودم مجبور شدم نصف شب به همسرم بگم بره از خونه لباس بیاره...این از این..از طرفیم دکتر به من گفت اگه میخوای بعدنا مشکل یا حساسیت نگیره تا 2سالگی نینی کولر تعطیل...حتی تو ایلشمه(ما ترکا ایلشمه میگیم اصطلاح فارسیش یادم نیومد)همه مهمونا از گرما پختن چون کولر خاموش بود...و اینکه باید همیشه لباس گرم تنش کنی نه بخاطر سرما خوردن بخاطر پوست لطیف و حساسی که نی نیا دارن
خدایا شکر که هوامونو داری.ازت ممنونم که دخترمو بهمون هدیه دادی....
2714
دختر خواهر من هفت شهریور به دنیا اومد از بیمارستان تا خونه گرمازده شد یهو قرمز شد از حال رفت بردن دکتر گفت فقط یه تیکه لباس بپوشونید بچه هم مثل آدم بزرگا گرمش میشه. دختر داداشم بس که پوشوندش بیخودی تا یه بادی میخوره بهش سرما میخوره هر چیزی حدی داره