2733
2734
مانتو مارک دار.خیلی خیلی کم پوشیدم در حد عید.دو مدل بسته میشه.خیلی شیکه.کسایی که از من خرید کردن میدونن وسایلم نو و تمیزه.سایز 38 الی 40 .خودم 328 خریدم الان 150 میفروشم.تازگی یه مانتو رنگ همین خریدم اینو نمیخوام دیگه((( عکس هارو سیو کنید کامل دیده شه.سایزش بزرگه)))) شماره من 09382026992 آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس شال قهوه ای طلا کوب .مجلسی.نونو.خیلی شیک.عرض 45.طول 170.قیمت 19 تومان.
قــــــــــیــــــــــــــمـــــــــــت جــــــــــــدیـــــــــد 10
تومان.اراسال رایـــگان.
آپلود عکسآپلود عکس

آپلود عکس

>روسری حریر ابریشم.سایز بزرگ.در حد نو.خیلی تمیز.خوش رنگ.شیک.من 68 خریدم الان 38 میدم.با ارسال رایگان

تخفیف خورد 29 تومان.مقطوع

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

من خودم دنبال لباس هستم.چند تا مجلس پیش رو داریم.قیمتها فضایی.مدل ها افتضاح.لباس مجلسی های کوتاه مدل های افتضاح بالای 500 800.لباس شب هام 2 ،3 تومن به بالاست...

شماره تماس 09382026992

کیف سفید مجلسی.دو بار دست گرفتم.نونونو.خریدم 138 بوده.الان 95 میفروشم.
قیمت نهایی 75 تومان.با ارسال رایگان
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

این هم لباس خواهرم هست.فقط یکبار پوشیده .خیلیییی شیکه.تن خور عالی .دوخت واقعا تمیز.همه تعریف کردن.تو عکس هام پیداست...

سایز 38 میخوره.کسی خواست اندازه های دقیق میزارم.قیمتش واسه خودش580 دراومد. روش کار دست داره.قیمت واسه فروش 350.واقعا به نسبت لباس که کاملا نو و خیلی هم شیکه مفت هست.
قیمت نهایی 260 تومان.تضمینی.با ارسال رایگان

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

پیراهن مجلسی.صورمه ای.خیلی شیکه.یه بار پوشیده شده.مثل نونو هست.سایز 38 و 40 اندازه میشه

قیمت 120.تخفیف پیراهن 100 تومان.با ارسال رایگان
قیمت نهایی 55 تومان.با ارسال رایگان.واقعا شیکههههه

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

این لباس رو فقط و فقط یکبار مجلس خواهرم پوشیدم.دیگه نمیخوام جای دیگه بپوشم.میفروشمش.روش تور دانتل جنس عالی کار شده.مدل دامنش هم پلیسه هست.کار خیاطم عالللللللیییییییییی.یعنی دوختش واقعا تمیزه.البته گرون!اما ارزشش رو داشت.همه تعریف کردن.واسه خودم حدود 700 دراومد.پارچه و دوخت.اندازه های دقیقش رو هم کسی خواست سایز های لباس

قد جلو لباس155
قد پشت لباس 19 سانت بلندتر از جلو لباس

دور سینه 90 سانت

دور کمر 66 سانت.4سانت هم جا داره بزرگتر شه

.الان کمتر از نصف میدم.در صورتی که مثل لباس نونو هست. 270 میفروشم.خواستید اس بدید..

قیمت نهایی 250.پول پارچه ش هم نمیشه!

09382026992 شماره تــــمـــاس
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کیف مجلسی.نونونو.خیلی شیک.فقط 75 تومان.

قیمت تخفیف کیف 60تومان.با ارسال رایگان

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

پیراهن قرمز خیلی خوش رنگ.استفاده نشده.نونو.سایز 40 42 میخوره.قیمت 68 تومان.

قیمت نهایی 45 تومان.با ارسال رایگان

تونیک مجلسی.کاملا نو.استفاده نشده.سایز 38.40.42 جنسش کش میاد.قیمت 55 تومان

قیمت حراجی 35 تومان.با ارسال رایگان
...
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکسآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

این کت شلوار رو هم استفاده شده خیلی تمیز.رنگ زغال سنگی تیره هست.کسی خواست اندازه های دقیق میدم.قیمت 50 تومان! با ارسال رایگان.سایز مدیوم و لارج میخوره
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کت شلوار مردانه.عید امسال دوخته شوهرم.فقط چند روز عید تنش کرده.واسه خودش 370 در اومد. الان 150 میدم.در حد نونو هست.کاملا سالم و شیک و خوش دوخت.سایز لارج میخوره.اندازه دقیق هم میدم کسی خواسته باشه.پارچه ش طرح داره رنگش تقریبا خاکی یا قهوه ای هم میخوره. از نزدیک هم عکس گرفتم.

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

...
با اجازهآپلود عکس http://www.novintime.com/%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%B1/
*** فروش آنـــــــلایـــــــن انواع ســــــاعــــــــت ونقره.سفـــــــارش ســـــاخت پــــــلاک نـــــقـــره روکـــــش طــــــلا و دستبندچــرمـــــــی http://www.novintime.com/ ***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
http://www.novintime.com/%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%B3//
*** فروش آنـــــــلایـــــــن انواع ســــــاعــــــــت ونقره.سفـــــــارش ســـــاخت پــــــلاک نـــــقـــره روکـــــش طــــــلا و دستبندچــرمـــــــی http://www.novintime.com/ ***
2740
2706