2733
2734
پسر سه ساله م ظهر از کنار پله ی پنجم راه پله افتاد پایین، اول افتاد رو موتور بعد افتاد پایین.اولش که فقط زبونش خونی شده بود و خوب شد. ولی خیلی گریه کرد و ترسیده بود. بعد اومدم بخوابونمش سرش و گذاشت رو بالش پشت سرش درد میکرد.دردش گرفت و گفت مامان درد میکنه، دستش و میذاشت پشت سرش. گذشت .سر سفره افطار اومدم موهای جلوش رو مرتب کنم.یهو ناله کرد که درد میکنه مامان نکن. بازم رفت دنبال بازی. الان که خوابیده بازم دستش و گذاشته زیر سرش. یهو رفتم تو فکر، نکنه خونریزی داخلی ای چیزی باشه? ممکنه همچین چیزی? با اینکه یازده ساعت از افتادنش گذشته و نه حالت تهوعی داشته نه بالا اورده و خونریزیش هم همون زبونش بود که همونجا بند اومد. چیکار کنم
دنیای من محمدرضا و محدثه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشاءالله که چیزی نیست ولی بهتر بود همون موقع میبردی یه عکس میگرفتی وخیالت راحت میشد
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
2728
2738
رویای زندگی کاش همونجا میبردی دکتر..ولی اینکه زمان گذشته و حالت خاصی نداشته ان شا.. طوری نیس.بازم اگه موقعیت داری تا یه درمانگاه برو ولی احتمالا کوفتگیه
اتش بگیر بدانی چه میکشم.....احساس سوختن به تماشا نمیشود.....
2706