2733
2734
عنوان

بیمارستان پارس حتما بخونیند

8301 بازدید | 22 پست
سلام عزیزانم این واقعا انصاف نیست من اریتمی شدید دارم و اینکه باید به متخصص الکتروفیزیولوزی قلب مراجعه کنم در این رابطه تحقیق شگفتن دکتر اسلامی دکتر خوبیه من هم زنگ زدم به مطبش منشی گفت مریض جدید پذیرش نمیشه تنها امیدم به بیمارستان پارس بود اونجا هم گفتن پذیرش نمیشه دیگه واقعا نا امید شدم تنها چاره این است از کسانی که در بیمارستان پارس کار میکنند یا اشنایی دارند کمکم کنند که من بتوانم وقت بگیرم التماس دعا و کمک دارم چون وضعیت قلب من نرمال نیست لطفا کمک کنید اگر هرکس اشنایی در بیمارستان پارس دارد یا در انجا کار میکنند کمکم کنند که من از دکتر اسلامی وقت بگیرم باتشکر از همه عزیزان
یعنی قلبت کانون داره باید ابلیشن بشی؟
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
برو بیمارستان میلاد نوبت بگیر
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجایی پس؟
2731
2738
سلام منهم اربتمی شدید دارم تو کلینیک اریتمی رفتم پیش دکتر اورعی گفت حتما باید ابلشن بشم بیمارستان دی هم فقط او خصوصیا دستگاه یه بعدی رو داره هزینه اس هم هفده ملیون می شه من اومدم خیلی تحقیق کردم به ابن نتیجه رسیدم برم بیمارستان رجایی که مجهزترین دستگاهها در سطح خاور میانه رو داره بهترین دکتر این زمینه هم دکتر علیراده است که بهترین متبهرترین دکتر فیزیولوژی نی باشن
2706