2410
2553
بچه ها من زایمان طبیعیم۱۲مرداد هستش دکترم چون ۳۰تیر نیست و داره میره خارج کشور میخواد منو بیست و هفتم روز عید فطر سزارین کنه من اونروز میشم ۳۷هفته و چهار روز به نظرتون خطرنداره برای بچم,نینیم کامله اونروز تررر خدا از دیشب استرس دارم
برای شادی روح داداشای جوونم یه صلوات میفرستین... ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
جدی نفس من نمیدونم چیکار کنم قرار بود ۶مرداد سز بشم یه هفته زودتر حالا خارج ر فتش گر فته منم شدید استرس خیلی ناراحتم
2714
برا جراحی برو پیش دکتری دیگه اگه میشه.من اونوقتا تو سایتا میخوندم برا سز هم مثل طبیعی باید موند تو خونه تا درد اولیه زایمان بیاد بعد بری بیمارستانوو دکتر وعمل.یعنی میخواست بگه که بچه هاتونو زود بهددنیا نیارید
اخه از اول بارداری تحت نظرش بودم دوست دارم خودش زایمانم کنه وگرنه این همه مدت میرفتم جای دیگه دکترم گفت سزارین اورژانسی خوب نیست اگه میخوای سزارین کنی خوب چ بهتر که با برنامه پیش بریم و همه چی اماده باشه اما من دوست داشتم تو هفته ۳۹زایمان کنم الان موندم تو عمل انجام شده
2706