2410
2553
 میشه یه صلوات برام بفرستی همین .ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم شبا تو روغن زیتون میخوابیدم از روی سینه هام تا پایین رونهام همه رو چرب میکردم ولی یه عالمه ترک خورد ولی خواهر شوهرم این کارو نکرد دو بار زایمان کرده شکمش انگار شکم دختر پونزده سالی نه خطی نه چینی نه افتادگی پوست اگه پوستت حالت کشسانی داشته باشه و کلاژن پوست بالا باشه ترک نمیخوره و این ارثیه
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
من هم روغن زیتون میزدم هم ماستلا ولی ارثیه عزیز الان یک کم ترک خورده به جنس پوست و اینا برمیگرده گلم به هر حال برای اینکه نخارونی خوبه روغن زیتون یا کرم ولی اینکه ترک نخوری نه تضمین نمیکنم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2714
شایسته جون نهایت تلاشت اینه که این دو کارو انجام بدی 1.ماستلا ضد ترک ترک بارداری که دو نوعه.یه نوعش از ترک جلوگیری میکنه یه نوعه دیگش واسه ترکهای صورتیه که مثلن محوشون کنه و یه سفید تبدیل نشن چون اگه سفید بشن دیگه کاری نمیشه کرد 2.روغن زیتون اصل