2410
2553
ماه 4 یا 5 هستم و دیروز لک دیدم ... و دکترم گفته شیاف پروژسترون از مقعد استفاده کنم ... من درست شنیدم یا واژینال هست ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوباره الان لک دیدم ....

گریهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه کمک کنین..
نکنه دارم سقط می کنم ....

نکنه اینا علائم سقطه ......................:(((

من مدام در حال استراحتم ..اصلا کار سنگین نکردم ... چرا اینجوری شدم ..

خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
سارا جان لک بینی طبیعی است
باید از مقعد استفاده کنی.شیاف سیکلوژست بخر خارجی است.از ایرانی بهتره
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
داروخانه نزدیک خونه خرید .... خارجی نداشت .........

یعنی ایرانیش خوب نیست ..:(((

دیشب 3 بار زیر دلم تیر خیلییییییییییییییی بدی کشید ....
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیرم منم تو هفته های اول از سیکلوژست بصورت واژینال استفاده میکردم نه لکه بینی داشتم و نه سابقه سقط این موضوع دلیل نمیشه که شما مشکلی داری این شیاف معمولا جای بچه رو تورحم محکم میکنه.
ره سپردن در سیاهی، رو به سوی روشنی زیباست!
2714
من این شیاف رو واژینال استفاده کردم چون اوایل باداری قلب نی نی ام دیر تشکیل شد و مشکلم حل شد

انقباض شکم رو نمیدونم اما من پیاده روی هم که می رفتم یا از کرج تا تهران تو ماشین شوشو یواش و اهسته هم می رفتم لکه بینی داشتم و هیچ مشکلی از نظر جفت هم نداشتم و هفته دیگه نی نی ام 1ساله میشه

حق داری حساس باشی اما ارام باش ایشالا شما هم این دوران رو بخوبی طی میکنی
خودت باش...کسی هم اگر خوشش نیامد .نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست...
خانومی من ای وی اف کردم و بهم شیف پروژسترون داد. البته خارجیش ( سایکلوژست). و تأکید فراوون کرد که حتماً خارجی باشه.

برای مصرفش هم گفت هرجور که راحتی هم واژینال میشه و هم داخل مقعدی.....که من مقعدی استفاده کردم.
من به دستای خدا خیره شدم ......معجزه کرد😍
2706