2737
2734
عنوان

آیا جواب آزمایش خون برای بارداری میتواند اشتباه بگه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 316165 بازدید | 244 پست
ایشاله مامان میشی بزودی زود منم منتظرم آخه واسه منم منفی بود ایشاله هرچی مصلحت خداست همون برای هردومون پیش بیاد.
در دایره ی قسمت ما نقطه ی تسلیمیم لطف آنچه تو اندیشی حکم آنچه تو فرمایی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیبی چکتم منفی بود؟ برو دکتر بهش بگو اگر هم باردار باشی فکنم بعد 2-3 هفته حتما نشون میده.ایشاله که باردار هستی
2731
الن دیگه باید نشون بره معملا بیبی چک 5روز قبل پری جواب میده ولی بهترین کار اینه که بری دکتر خیالتم راحت میشه.اگه آزمایش خون منفی باشه اونم بعد عقب افتادن درسته.
سلام دوستان گلم من الان دو ماه پریود نشدم .بخاطر استرس هستش.رفتم دکتر دکتر دو تا آمپول برام تجویز کرد .الان5 روز میگذرد ولی پریود نشدم.زیردلم خیلی درد میکنه ترشحم هم زیاده به صورت مایع(البته ترشح همیشه دارم) ممکن این درد ماله عفونت باشه چون خارش هم ندارم؟لطفا" راهنمایی کنید
2738
سلام عزیزم آره بعضی از دردای زیر شکمی برای عفونته یعنی حالت تیر کشیدگی داره لباس زیرتو باید زود ب ه زود عوض کنی و... که از دکتر بپرسی یا تو نت نوشته ولی قبل بارداری عفونتتو درمان کن چون تو بارداری خوب نیست عفونت به نی نی هم میرسه.
دوستانی که میخوان باردار بشن میگن بیخیالی باعث میشه خیلی زودتر باردار شد ضمنا نزدیک به تاریخ تخمک گذاری نزدیکی کنید
2706