عنوان

ساعات خواب دختر من!

238 بازدید | 10 پست
دخترم دوسال و سه ماهست... چندین ماهه که حدودا ۱۱ساعت بکوب میخوابه و ۱۳ساعت هم بکوب بیداره.. این دیگه چه مدلیه والا..! اونموقع که شیرمادر میخورد فکرمیکردم وقتی از شیر بگیرمش واسه صبحانه بیدار میشه اما خانم تو خواب بهم میگه آب میوه میخوام منم تو شیشه شیرش بهش آب میوه میدم. کامل و با ولع میخوره و دوباره میخوابه.
آدمها مثل قایق اند … … نمی دونم شایدم نباشن به هر حال من وظیفه خودم دونستم که اشاره کنم
البته قبل از خواب یه غذای حسابی بهش میدم تا اذیت نشه تو اون ساعاتی که خوابه
آدمها مثل قایق اند … … نمی دونم شایدم نباشن به هر حال من وظیفه خودم دونستم که اشاره کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی ظهر نمیخوابه؟ ظهر شما بخوابین و برق و تی وی همه رو خاموش کن تا بیاد پیشتون بخوابه. سعی کن صبح آبمیوه میخواد بهش بگی بشینه و تو لیوان بخوره.بعد خوابش میپره و بیدار میمونه.صبحانه خوردن خیلی واسش مهمه.
شیوا جان نگفتم ساعت ۱۱میخوابه. گفتم به مدت ۱۱ساعت میخوابه و به مدت ۱۳ساعت هم بیداره
پفک نمکی دخترم از شب که میخوابه میره تاااااا بعدازظهر. خب طبیعتا نمیتونه دوباره بعدازظهر یا غروب بخوابه...
اگه میشه از ساعات خواب بچه هاتون بگین لطفا... حدودا تو این سن و سال..
دختر من 3 سال و 4 ماهشه ، تقریبا مثل دختر شماست ، 9 تا 12 ساعت میخوابه ، پتانسیل بیدار موندنش هم خیلی بالاست از 13 تا 18 ساعت ، کلا پر انرژیه ، تنظیم خوابش هم خیلی سخته اکثرا هم شبا بیدار میمونه ، الان چند روزی میشه که دم غروب میخوابه کله سحر بیدار میشه