2410
2553
عنوان

امکان پریود در زمان بارداری؟

157619 بازدید | 69 پست
سلام . من 2 ماه و خورده ای پیش یک رابطه داشتم که به شدت میترسم باردار شده باشم.البته پریودم عقب نیفتاد و بعد از اون روز تا الان سومین پریودم رو هم تقریبا سر موعد داشتم.ولی خونریزیم کمتر از معموله(2روز)..قبلا 3 روز بود.بعد از اولین پریود بیبی چک منفی نشون داد.نمیدونم تا چه حد درست بوده.یک ماه بعد از تاریخ رابطه رفتم دکتر زنان و سونوگرافی واژینال انجام داد.و گفت هیچ مشکلی نیست. ولی چند روزه در شکمم و پهلوم گرفتگی ،پرش عضلات و تکون خفیفی مثل لرزش حس میکنم. به جز این مورد نشونه دیگه ای نبوده تا الان مثل تهوع یا ....
میترسم زود بوده باشه واسه سونوگرافی.
2 تا سوال داشتم . 1) اینکه امکان پریود شدن در زمان بارداری هست؟ یا اینکه این خونریزی که من دارم اصلا پریوده یا خونریزی بارداریه؟ایا کسی تجربه مشابه داره؟
2 ) به نظرتون سونوگرافی که دکتر عمومی از شکم میکنه چیزی رو نشون میده؟منظورم اینه که در هفته 8-9 در شکم قابل تشخیصه؟ من امروز دکتر عمومی بودم و چیزی نگفت بهم

خواهش میکنم جواب بدین..به شدت استرس دارم
فاطمه جون منم تو بارداریم خونریزی داشتم و این امر ممکنه . ولی مگه نمیگی سونو واژینال رفتی ؟ من سر دخملی هنوز 2 ماهم نشده بود سونو واژینال نشون داد . شایدم یه ماه بیشتر نبود . خیلیییییییییییی کوشول موشول بود . اگه بود مطمئن باش تو واژینال نشون میداد
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سونو واژینال داشتم ولی میترسم زود بوده باشه واسه سونو..چون تو اینترنت خوندم از هفته 5 به بعد نشون میده..من اول هفته 4 رفتم سونو... و چیزی نشون نداد
سولماز جان تو هم پریود میشدی اوایلش؟یا لکه بینی بود؟
2720
منم پریود میشدم . من پری هام 7 روزه بود که 4 روزشو خونریزی داشتم ولی تو بارداری روز اول و سوم لک بود روز دوم و چهارم یکم خونریزی ولی کمتر از حد عادی بعدشم قطع شد .
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
یکی از دوستام تا 4 ماهگی پری میشد .
احتمالش از این نظر هست ولی به نظر من اگه سونو واژینال داری مطمئن باش که نیست .

نی نی دومه ؟
2714
اووووووووووو خوب پس چرا که نه ؟ من فکر کردم حالا 3 - 4 تا بچه داری این پنجمیه . ههههه
حساس شدی، هیچ خبری نیست
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2706