2726
عنوان

با کاهش میل جنسی همسرم چیکارکنم؟؟

5992 بازدید | 45 پست
سلام خانوما خوبید خوشید؟؟نماز روزه هاتون قبول درگاه حق.چندوقته کارشوهرم عوض شده خیلی بی اعصابه و حوصله هیچی رو نداره.قبلا شیفتی بود یه شب خونه بودیه شب نبود.ولی حالا اداری شده و یه سری کاراش عوض شده وازنظر مالی باید یه چیزایی رو تامین کنه ک نمیتونه و توفشاره.ازیه طرفم اصلا راغب به نزدیکی نیس.درحالی ک قبل این کارش یه روزدرمیون حتما رابطه بود.ولی الان اصلا به خیالش نیست.یه هفته یه بار اونم بضی وقتا واقعابخاطرنیازم خودم میخام.دیگه خسته شدم چیکارکنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب صحبت میکنم مثلا تواون لحظه قانع میشه سعی میکنه عوض شه ومثلاخودشو راغب نشون میده ولی این رفتاراش یک روز بیشترطول نمیکشه و معلوم بوده ک ازسراجبار وبخاطراینک منوخوشحال کنه اونجوری کرده
عزیزم از نظر روحی خسته اس. تحت فشار هم هست. من اگ جای شما بودم با تمام حس طرفداری از حقوق زنانی که دارم تو این شرایط وقتی از سر کار میومد پاهاشو با آب گرم و حوله ماساژ میدادم و حمام رو براش آماده میکردم و سعی میکردم سر حالش بیارم. یا ماساژ خیلی موثر هست. مشکلش ربطی به پیاز و چای دارچین نداره عزیزم. فقط محیط خونه رو براش آرومتر کن و سعی کن ببینه که تو در کنارشی و کمک حالش هستی مقطعی هست
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2706