حداکثر باید 140باشه
الم یعلم بان الله یری.آیا نمی بینی که خدا می بیند؟
فکر نکنم مشکلی باشه با یک کم مراعات درست میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم نگران نباش من در بارداری 2 تا بچه هام دیابت بارداری گرفتم بچه ی اولم با مراعات کردن گذشت ولی سر بچه دومم هر روز آزمایش میدادم و ماه آخر انسولین میزدم و یک روز در میان میرفتم بیمارستان برای سونوگرافی و نوار قلب بچه و همچنین رژیم غذاییم رو رعایت میکردم خوشبختانه به خیر گذشت ولی دکتر به من گفته بود باید بیمارستان بستری بشم که من موافقت نکردم و خودم تمام موارد رو رعایت میکردم نگران نباش ولی حتما خوردو خوراکت رو رعایت کن
با سلام عسل وحشی جنگلی حتی میتونه کاربرد طبی داشته باشه و برای افرادی که از دیابت رنج میبرن یا احتمال ابتلا به دیابت رو دارن با اجازه پزشک مصرف کنند حتی در دوران بارداری. (البته حتما پزشک مجوز مصرف عسل طبیعی را داده باشد ) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1353297&postID=52663870
تنها وقتی واقعیت را بپذیرید که با چشم خود آن را ببینید. asalejangali@ 0917 168 9270