2726
ماه دوم بارداری ام. میخام بچه م بی سر صدا باشه. خوب بخواب و از این نوزادای بد قلق نباشه. شنیدم با تغذیه میشه اروش تاثیر داشت. شما چیزی میدونید؟؟؟
 اگر تخم مرغی با نیروی بیرونی بشکند ، پایان زندگیست ولی اگر با نیروی داخلی بشکند ، آغاز زندگیست ...... *** بهترین تغییرات از درون رخ میدهد *

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زن عموی من سر بچش بید مشک میخورد واقعا بچش آروم شد منم باردار شم میخورم فوقالعادست
خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
2728
هر وقت بیکاری نشسته یا خوابیده دستتو بزار روی شکمت و سوره عصر رو بخون خرما در طول بارداری زیاد بخور , بعد زایمان و قبل اولین شیر به بچه هم یدونه خرما بخور بعد به دنیا اومدن هم وقتای خواب کنار سرش صدای ملایم قران بزار
ه اللّهمَّ العَن قَتلَة اَمیرَالمُومِنین ( علیه السلام ) *
سوره والعصر... قبل اولین شیر شنیدم میگن نه تا خرما بخور.. البته درصد خیلی زیادی به روحیه و حال مادر تو طول بارداری داره. صد در صدددد
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
دختر من در طول نوزادی راحت ساعت 11 میخوابید تا ساعت 6 صبح البته برای شیر بیدار میشد ولی گریه اینا اصلا ... خرما +سروه والعصر +این دعای به ظاهر کوچیک توی امضام واقعا تاثیر داشته ...چون از نظر روحی خیلی ارامش نداشتم ولی هر وقت سوره والعصر ر میخوندم خیلی اروم میشدم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
من سر هر دو تا بارداریم قران زیاد میخوندم و صلوات زیاد میفرستادم هر دو تا بچه هام آرومن سر پسرم یعنی بارداری اولم سوره والعصر خیلی خیلی زیاد میخوندم واقعا پسرم صبور و آرومه
2706