2703
2553
عنوان

فعالیت نی نی یارها آغاز شد

4969 بازدید | 264 پست
کاربران عزیز و دوستان گرامی من فعالیت نی نی یارهای جدید در سایت شروع شده است. خواهشمند است همکاری های لازم را با آنها داشته باشید تا با یاری هم بتوانیم آرامش و لحظات خوب را به نی نی سایت برگردانیم. گزارش تاپیکهای فال و تاروت، تاپیکهای تبلیغاتی و وجود کاربران مزاحم برای نی نی یار ها ارسال کنید تا رسیدگی شود. فراموش نکنید نی نی یارها را به لیست دوستان خود اضافه کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
با این سرعت سایت که اصلأ نمیشه اومد سایت که بخوایم ازش استفاده کنیم
میتوان زیبا زیست، نه چنان سخت که از عاطفه دلگیرشویم،نه چنان بی مفهوم که بمانیم،میان بدوخوب،لحظه ها میگذرند،گرم باشیم پر از فکر و امید،عشق باشیم و،سراسرخورشید،زندگی همهمه مبهمی از ردشدن خاطره هاست،هرکجاخندیدیم هرکجا،خنداندیم،زندگانی آنجاست،بی خیال همه تلخی ها
2714
الان کی نی نی یار هست من کار مهم دارم
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
الان از کجا میتونیم با نی نی یارها اشنا بشیم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706