2726
هفته هفتم تموم کردم دو هفتس لکه بینی دارم لکه های تیره و گاهی اوقات قهوه ای خیلی روشن.شیاف هام امروز تموم شد.ولی هنوز خوب نشدم.دوشنبه نوبت سونو دارم.از غصه میخام دق کنم دیگه هیج امیدی ندارم....
لکه بینی مشکلی نداره باید استراحت کنی . خون که ندیدی ناراحتی عزیزم . ایشالا چیزی نیست منم هفته های شش و هفت لکه بینی قهوه ای و نارنجی داشتم
سکوت میکنم تا خدا سخن بگوید ... رها میکنم تا خدا هدایت کند ... دست برمیدارم تا خدا دست بکار شود ... خودم را به او میسپارم تا آرام شوم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگران نباش خانومی توکل به خدا کن شاید از جفت باشه خونریزی میکنی وبا استراحت خوب بشه با کنترل سونو بدی مشخص میشه بسپار به خدا
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین
نگی جون تو تاپیک یکی از بچه ها راجر گروه بارداری حوابتو دادم. خانمی من از هفته 5 نا 8 با وجود استراحت مطاق و شیاف مرتب لکه بینی بادرد کمر و پهلو و زیرشکم داشتم ولی خدا رو شکر الان تو هفته ده دیگه قطع شده. فقططططط چارش استراحت مطلقه و در کنارش مصرف شیاف. شیافم حتما خارجیشو بگیر. من اوایل ایرانی مصرف کردم دودش رفت تو چسم خودم... حالا میگن چرا از تولیدات داخلی حمایت نمیشه...کیفیت این کجا خارجیه کجا....

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

درضمن استرس تشدیدش میکنه اصلا سمت استرس نرو..توکلت بخدا باشه. یکی از دوستام با یه قطره لک قهوه ای سقط کرد ولی دوست دیگم با ده روز خونریزی شدید بچش موند....ببین اینا همه خواست خداست تو تلاشتو بکن استراحتتو داشته باش بقیه اش با خداست....ایشالا خدا نی نی گولوتو برات نگه داره

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

2706