2733
2734
عنوان

خشونت شوهرم در بارداری

16403 بازدید | 218 پست
سلام خوبید.من توماه پنج بارداری ام ده روزمونده برم ماه ششم.ازاول بارداریم تاالن باشوهرم جروبحث ومشکل داریم.ازاولش فقط گریه کردم وعصبی شدم.دوسال هم نازایی داشتیم ک خدالطف کردوحل شد.ولی شوهرم اصلانمیفهمه اصلاحال منودرک نمیکنه.چندروزپییشم سریه موضوع ساده جروبحث کردیم من نشستم گریه میکنم اومده دوتاسیلی به من زده میگه واس چی گریه میکنی میخوام بخوابم برو اونور.گفتم اصاب منوخراب میکنی بعدمیخابی کثافط.اینوکه گفتم عصبی ترشد چن تاسیلی ومشت زدالبته به شکمم نخورد منم زنگ زدم بابام اومددنبالم اومدم اینجا.ولی همون شب تاصب دلم دردمیکرد وتیرمیکشید.خیلی خسته ام خیلی بیحوصله ام.نمیدونم چیکاربایدبکنم.لطفا‌راهنماییم کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روزی ازش فاصله بگیر . چه آدم .... هستش . چرا باهاش جر و بحث کردی
سکوت میکنم تا خدا سخن بگوید ... رها میکنم تا خدا هدایت کند ... دست برمیدارم تا خدا دست بکار شود ... خودم را به او میسپارم تا آرام شوم ...
2728
چند تا سیلی و مشت زد؟؟!!!!!!!!!!
اﻧﺴﺎن ﮐﻪ ﻏﺮق ﺷﻮد ﻗﻄﻌﺎً می میمیرد؛ ﭼﻪ در درﯾﺎ، ﭼﻪ در رؤﯾﺎ، چه در دروغ، ﭼﻪ در ﮔﻨﺎﻩ، چه در خوشی، چه در قدرت، چه در جهل، چه در انکار، چه در حسد، چه در بخل، چه در کینه، چه در انتقام. . . مواظب باشیم غرق ﻧﺸﻮﻳﻢ! انسان بودن، خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد… ((گاندی))
الهی بمیرم.منم توی ماه شش سر نرفتن خونه فامیلش همین اوضاع رو داشتم.ولی به کسی زنگ نزدم.بعدشم به لک بینی افتادم.نتیجشم زود زایمان زودرس.ولی خداروشکر بچم سالم بود
فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است. حقوق برابر زن و مرد.
2738
سلام ،بجای چر و بحث بشینید مشکلتون رو حل کنید ببین چرا شوهرت عصبیه ، بجای جواب دادن به اون ارومش کن و سعی کن بفهمی قصیه چیه ، شاید مشکلی براش پیش اومده
روزی خواهد رسید که از امتم فقط نام اسلام می ماند
تابحال چندبارم سابقه خشونت داشته ولی تابحال به کسی نگفته بودم میگفتم حل میشه.ولی دیگه بخاطر بچه ام بخاطر اینکه بیخودوبی جهت این کاروکرد خیلی حالم گرفته شد.انگارکه عادت کرده.گناه منوبچه پنج ماههام چیه؟تازگیاکارشوعوض کردن خیلی فشار روش هست.توخونه هم یه جوریه هرلحظه یه مدله یهوعصبی میشه بعدپشیمون میشه منومیبوسه بچه رومیبوسه بعد دوباره همون اداها.دیگه جونم به لبم رسیده.
تیر کشیدن مال عصابانی شدنت هست عصبانی نشو این دوران با هاش بحث نکن تا دست به این کا را نزنه بعد از زایمان برو با شوهرت پیش مشاور اگر خوب شد که هیچی اگر نه جدایی تنها راه
فرشته من به دنیا امد خداوند به همه مادران منتظر نسیب کند
2706