2703
2553
عنوان

جوش صورت نوزاد 5 روزه

5162 بازدید | 9 پست
سلام مامانای گل یکی از دوستای من دخترش و 5 روز پیش به دنیا آورد ولی روی هر دو تا گونش یسری جوشه که مثل جوشهای چرکی می مونه
خیلی میترسه
دکتر برده دکتر گفته که حساسیت به شیر و لبنیاته خودت نباید شیر و فرآورده هاش و بخوری

میخواستم بدونم که آیا این طبیعیه؟ و از چی میتونه اینجوری شده باشه شما تجربش و داشتید یا نه امکان داره بفرمائید
" از رحمت خدا مأیوس نباشید که همانا از رحمت خدا جز کافران مأیوس نمی باشند."
نه عزیزم چیز طبیعی هستش من دخترم که بدنیا اومد سر و صورتش پر از جوش های چرکی بود که سرش سفید بود دکتر گفت به خاطر گرمی هستش که دوران بارداری خوردی من سدر زدم به تنش و سرش خیلی بهتر شد و خودم هم عرق کاسنی و خاکشیر خوردم که شیرم از گرمی در بیا د چیز نگران کننده ای نیست عکسای دخترم تو وبلاگش هست که وقتی بدنیا اومد چقدر جوش جوشی بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
شاید علتش بوس کردن باشه چون من خودم وقتی نوزاد بودم خیلی بوسم می کردن صورتم اینجوری شد .مادرم که برد دکتر گفت که بزاق بعضی از آدما حتی گاهی پدر و مادر به پوست نازک صورت نوزاد نمیسازه و با ایجاد حساسیت تو بدن بچه جوش های چرکی میزنه .عزیزم بهش بگو به هیچ عنوان تاکید میکنم به هیچچچ عنوان نذاره کسی صورتشو بوس کنه حتی خودش حتی پدر بچه .ترجیحا گردنش یا فرق سرش رو اونم نه ماچ آبدار
2714
خواهشا وقتی اطلاع ندارین راهنمایی نکنین اون هم با این همه اطمینان. عزیزم دکتر درست گفته. آلرژی هست و باید هیچ نوع لبنیات یا کیک و بیسکوییت و هرچی توش لبنبات داره مصرف نکنه. به کلوپ الرژی سر بزن. تا ببینی که قضیه چیه. البته این بیماری نیست . یه مساله ایه که با رعایت رژیم حل میشه. دختر من هم همین مشکل رو داره.
جوجو خانم حق با شماست 100 در 100 حرف دکتر درسته .بحثی توش نیست و حتما هم بای کاری که دکتر گفته رو انجام بده .من خودم شخصا تجربه خودم رو گفتم در ضمن گفتم شاید حتی دکتر بچه خواهرم هم که پارسال به دنیا اومد گفته بود نذارین به هیچ وجه صورت بچتون رو بوس کنن