2703
2553
عنوان

عرق کردن زیاد در خواب

28655 بازدید | 9 پست
سلام
دختر من 11 ماهشه و خیلی کم خوابه. در اون مدت های کمی هم که میخوابه خیلی سرش عرق میکنه ( مخصوصا شب ها ) و بالش خیس خیس میشه. دلیلش چی میتونه باشه ؟ راه حلی هست؟
متشکرم
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه
سلام. دختر سه سال و نیم ای دارم که تو خواب عرق زیادی میکند. البته قبلا دستاش بوده ولی الان زیر گردنش شدیدا عرق میکند. مشکل کم خوابی یا یبوست هم ندارد. خواهشا من رو راهنمایی کنید
سلام پسر من 3ماه و 2 هفته هست موقع خواب و شیر خوردن خیلی عرق می کنه تا حدی که بالشتش خیس میشه دکتر بهش شربت کلسیم داد و گفت اگه تا یک ماهه دیگه خوب نشه باید ازمایش بده من خیلی نگرانم
قبلا اینطوری نبود الان تقریبا یک یا دو هفته هست که شروع شده
خود من هم از دوران بارداری حتی تا همین الان شبها بصورت مکرر عرق زیاد میکنم تا حدی صبحها لباسم را عوض میکنم
توی یک سایت خوندم که ممکنه راشیتیسم باشه
لطف کمکم کنید خیلی نگرانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر 6ماهه ی منم وقتی میخوابه زیر سرش هرچی که باشه خیس میشه.من لباسشم که کم کنم همین طوره الا دو سه ماهی میشه که این طوریه.یه شب دمای اتاق رو خیلی کم کردم چشمم سرما خورد و تا 3 روز قرمز بود ولی باز هم سرشعرق کرده بود.
صبورانه در انتظار زمان بمان!هرچیز در زمان خودش رخ میدهد.باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کند"درختان خارج از فصل"میوه نمیدهند...
2720
سلام
نگران نباش پسر من الان دو سال و نیمش هست از روزی که به دنیا اومد زمان شیر خوردن و خوابیدن سرش عرق می کرد تا همین الان هم ادامه داشته هر دکتری هم بردم گفتن چیزی نیست الان هم وقتی به سمت چپ یا راست می خوابه وقتی می چرخه اون طرف که روی بالش بوده انگار یه لیوان آب ریختن خیسه خیسه
انشاال.. که بر طرف می شه
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2714