2703
2553
سلام
خواهشا بزارید این تاپیک پر رونق بشه و تا وقتی فارغ نشدید همینجا در کنار هم بمونیم....

البته من تجربه دومم تو دیابت بارداریه!!! و برعکس استرسمم بیشتره!

خوب اول بیاید در مورد قند GCT و GTT مون بحث کنیم و اینکه دکترا بهمون چی گفتن!

GCT:187
و آزمایش GTT:

قند ناشتا:106

GTT 60 MIN:225

GTT 120 MIN:158

GTT 180 MIN:150

این از من! البته هنوزم کارشناس تغذیه..... شما بگید در چه حالید!!!!!!

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

دوستای گلم که به تازگی این تاپیک رو برای دیابت بارداریتون پیدا کردید، خوشحالم که میتونید از اطلاعات کامل و تجربه های من و بسیاری از دوستان که تو این تاپیک بودند استفاده کنید...
شکر خدا اکثر نی نیای این تاپیک بدنیا اومدن از پسر من که الان یک سالشه و ..... و

و اینکه از شر این دیابت هم همه گی خلاص شدیم........

گلای خشکلم با حوصله بخونید و بهشون عمل کنید........

موفق باشید.....
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
من ماه آخر بارداری هستم. قند ناشتام خوبه ولی بعد از یک ساعت آز دادم دفعه اول شده 139 دفعه دوم شده 148. حالا من موندم تو این دو هفته باقیمونده می خوان چکار کنند باهام؟

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

دریا جون قندات که نرماله! مشکلت چیه؟؟؟ قند یک ساعته باید زیر 185 و قند دو ساعته زیر 155 و قند سه ساعته زیر 140...
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مال من قند یک ساعتم 148 بود. امروز جواب آز گرفتم. هنوز دکتر نبردم. ولی توی آز نوشته نرمالش تا 140 هست.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

2720
من هم چهار سال پیش در ماه های آخر بارداری دیابت گرفتم. بعد از بارداری هم مشکلی نداشتم و مرتب قند خونم را کنترل می کردم. البته متخصص غدد همش بهم می گفت که باید مراقب باشم چون احتمال بازگشت دیابت هست. از چند هفته پیش قند خونم به طور ناگهانی بالا رفته و الان گلوکوفاژ مصرف می کنم.
این را گفتم تا مراقب خودتان باشید حتی بعد از زایمان. البته من اضافه وزن هم دارم. اصلا هم سابقه دیابت در خانواده را نداریم.
سلاااااام.من خیلی ناراحتم.
انصاف نیست …

دنیا آنقدر کوچک باشد که آدم های تکراری را روزی هزار بار ببینی …

و آنقدر بزرگ باشد …

که نتوانی آن کس را که دلت میخواهد حتی یک بار ببینی …

2714
من ماه 5 ام.دیابت گرفتم.انسولین میزنم.گریهههههههههههههه
انصاف نیست …

و آنقدر بزرگ باشد …

کسی هست انسولین بزنه یا زده باشه؟
انصاف نیست …

و آنقدر بزرگ باشد …

اگر قند خونت نرماله ربطی به خوردن نداره.رژیم برای دیابتی هاست.اما سعی کن خیلی زیاده روی نکنی.در کنارش سبزیجاتم مصرف کن.مخصوصا کاهو.
انصاف نیست …

و آنقدر بزرگ باشد …

بتینا جون من بارداری قبلیم دیر فهمیدم دیابت دارم! ماه 8 و حدود 10 روزم انسولین زدم... چون رژیم جواب نداد به هر حال زایمانمم زود رس بود یعنی هفته 37!
نگفتی جواب آز قندت چی بوده؟؟؟!!!!!!

مونیکا جان مگه بارداری؟؟؟؟ چرا انقد میترسی؟؟؟؟
2706