2703
2553
سلام دوستان من دیروز بیمارستان نور بودم برای شنبه نوبت گرفتم که با دکتر هاشمی لازک کنم اما گفتن میتونب فمتو لیزیک بکنی
شما میدونید کدوم بهتره؟
کدوم عوارض و مراقبت های پس از عمل کمتری داره؟
دکتر هاشمی رو پیشنهاد میکنید؟
Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیز دلم شماره جشم یکی 3 و یکی 3.25
prk میخواستم انجام بدم اما گفتن فمتو لیزیک جدید اومده برش قرنیه رو با لیزر انجام میدن وچون خیلی برش نازکی هست دیگه نیازی به لنز پانسمان نداره و مراقبت های بعد از عمل کمتری احتیاج داره میخواستم بدونم کسی ابن کار رو قبلا کرده ؟
کلینیک نور بهترین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکیه
دکتر هاشمی هم بهترین دکتر توی عمل چشم... من همسرم4 سال پیش 8 ماه صبر کرد تا بتونه با دکتر هاشمی عمل کنه
خودم هم سال 79 با دکتر هاشمی عمل لیزیک کردم و بی نهایت راضی ام
2714
دکتر هاشمی بهترین دکتره من باهاش سال 82 عمل داشتم اما لیزیک معمولی واقعا دستشو میبوسم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
سلام من قبل از ماه رمضون با دکتر هاشمی عمل کردم خیلللللللللللی خوب بود البته هنوز تار می بینم و دارو استفاده می کنم

من تحقیق کردم هیچ فرقی با هم ندارند هیچی فقط باید 800 هزارتومن بیشتر پول بدی

کل زمان عمل 20 دقیقه هم طول نمیکشه همون عمل 1600 را انجام بده عزیزم موفق باشی

سوالی داشتی در خدمتم میام سر میزنم بازم
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
از همه شما ممنونم ......................................................................ممنونم

مینا جون الان خوبی عزیزم؟
میشه اسم دقیق عملت رو بگی؟prk یا لازک؟اصلا چه فرقی دارند؟ البته بروشور هاش رو خوندم اما کلا گیج شدم چی به چی بود.
راستی شماره چشم شما چند بود؟شما لنز پانسمان داشتی بعد درآوردی؟
الان با کامپیوتر کار میکنی برات ضرر نداشته باشه عریزم؟
در کل اگر توصیه ای ،پیشنهادی ،تجربه ای داشته باشی که بتونه کمکم کنه ازت خییییییییییییییییییییییلی ممنون میشم
عمل من لازک بود

شماره چشمام 1/75 بود

لنز هم داشتم بعد از 4 روز در اوردم

بعد از 5 روز می تونی با کامپیوتر کارکنی و بهتر که نکنی ( من خیره هستم از بس ) ولی الانم تا ر می بینم

گفتم فرق نمی کنه هر دو مثل هم هستند

فکر کنم الان که من دارم اینارو می نویسم دیگه به دردت نخوره و عمل کرده باشی چشماتو

به سلامتی انشالله مبارکت باشه

منتطرت هستم که بیایی از سلامتیت بگی عزیزم
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
شراره جون امیدوارم عملتو به خوبی انجام داده باشی!!! بیا از خودت خبربده ...
مینا جون یه سوال داشتم شما چه ماهی عمل کردی یعنی چه مدت از عملت میگذره؟؟؟
تاری دیدت چقدره ؟؟؟(حدود شمارش؟؟؟) آیا هر دوچشمت تار میبینه یا یکی؟؟؟
واینکه هنوز احساس خشکی داری؟؟؟

ببخشید خیلی سوال کردم آخه من با وجود اینکه با دکتر هاشمی عمل کردم!!! ولی خیلی مشکل دارم من اواسط خرداد عمل کردم حالا بعد از گذشت 3 ماه هنوز تار میبینم وتمام علائم خشکی چشم مثل خستگی واحساس وجود جسم خارجی تو چشمامو دارم!!!!!!!!!!
البته یه چشمم تار تره یعنی حدود 25/1 نمره آستیگمات شده در حالیکه فقط 25/0 آستیگمات بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خلاصه اینکه بعد از دوماه همین چشمم 25/0 آستیگمات داشت که حالا به جای اینکه بهتر بشه 1 نمره هم بالاتر رفته هر دفعه هم برا معاینه میرم میگند تا 1 ماه دیگه خوب میشه الان 3 ماه شده اما اون 1 ماه هنوز سپری نشده؟!؟!؟!؟!؟!
دیگه افسرده شدم نمیدونم من بد شانسی آوردم یا این تاری بالاخره برطرف میشه؟؟؟؟؟؟
تورو خدا مینا جون بقیه دوستای گلم تجربتونو و جواب سوالمو بدید!!!
سلام عزیزان
ببخشید دیر اومدم
امروز درست یک هفته است که عمل کردم
از همون بعد از عمل عالی بودم
نه دردی نه تاری دید شدید .................فقط به یه چیز که دقت میکنم جلوی چشم تار میشه و پلک بالام درد میگیره
گل نرگس جان خیییییییییییییییییییییییییلی برات ناراحت شدم عزیزم
امیدوارم حرف دکتر ها درست باشه و این عوارض زودتر بر طرف بشه
من شنیده بودم که موقع عمل آدم اصلا نباید چشمش رو حرکت بده
به خاطر همین اصلا چشمم رو حرکت ندادم انقدر عالی این کار رو کردم که بعد از عمل که دکتر میخواست از بابلی سرم پاشه گفت آفرین در حین عمل هم چند بار بهم گفت عالی شد ،خوبه
توی یه سایت هم خوندم اگه اونهایی که آستیگماتیسم هستند موقع تابیدن لیزر چشمشون رو تکون بدن آستیگماتیسمشون بدتر میشه
شما چشمت رو حرکت ندادی؟
2706