2737
2739
عنوان

دخترم خیلی خجالتی چیکار کنم؟

3796 بازدید | 20 پست
دخترم امسال میره پیش دبستانی خیلی خجالتیه جایی میبرمش اصلا سلام نمی کنه با کسی ارتباط برقرار نمی کنه چند تا مهدکودک بردمش اصلا نماند دارم دق می کنم چطوری بذارمش پیش دبستانی چون خودم هم سر کار می روم و اصلا نمی تونم مرخصی بگیرم که کمکش کنم بتونه بره مدرسه تو رو خدا هر کی میتونه من را راهنمایی کنه که چیکار کنم
الهی با خاطری خسته از اغیار و به فضل تو امیدوار، دست از غیر توشسته و در انتظار رحمتت نشسته ام، بدهی کریمی، ندهی حکیمی، بخوانی شاکرم، برانی صابرم. الهی احوالم چنان است که می دانی و اعمالم چنین است که می بینی نه پای گریز دارم و نه زبان ستیر
پسر من الان دو سال و نیمه است مهد که می رفت گریه وحشتناک مز کرد شب تو خواب کابوس می دید گریه های بد می کرد تو مهد تا حدی که چند بار بالا اورد ولی بالاخره عادت کرد الان صبحها یکم گریه می کنه تو خونه نگه داشتن بچه واقعا گناه هست و بچه رو ضعیف بار میاره
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان پیش مادرشوهرم هستش و به آن خیلی وابسته است هر جا میره دنبالش گریه میکنه که باهاش بره
الهی با خاطری خسته از اغیار و به فضل تو امیدوار، دست از غیر توشسته و در انتظار رحمتت نشسته ام، بدهی کریمی، ندهی حکیمی، بخوانی شاکرم، برانی صابرم. الهی احوالم چنان است که می دانی و اعمالم چنین است که می بینی نه پای گریز دارم و نه زبان ستیر
خوب بده بچه نباید وابسته باشه خودت ببرش مهد این مامان بزرگا نمی ذارن بچه بزرگ شه از الان از نیم ساعت و یک ساعت شروع کن تا اول مهر که دیگه کامل بره پیش دبستانی
2738
خیلی ممنونم از راهنماییت بهاره جان
قربانت از گریه بچه نترس به خدا عادت می کنه نگران نباش پسر من تب می کرد قبلش مرستار داست خودش می گفت بازم برام پرستار بگیر ولی وقتی توضیح دادیم که راهی جز این تیست بهتر شد من می رفتم خیلی بد گریه می کرد تا اینکه دیگه شوهرم می برد بهتر بود
باشه از این ماه دوباره میبرمش مهد خیلی نگرانشم که مشکلات روحی پیدا نکنه
الهام جون با مشورت روانشناس جلو رفتم جلو من شاغلم ولی می تونستم یه سال دیگه پرستار بگیرم ولی وقتی پسرم رو دید و از شرایط خوب مهد مطمین شدم گفت ایستادگی کن الان یک ماه و نیم هست که میره میگه خاله ... رو بگو بیاد خونمون مهمونی
عزیزم سن دختر کوچولو شما خیلی حساسه و بیشترین تاثیر را شما روی شخصیتش میگذارید بهش برچسب خجالتی بودن نزنید. سعی من غیر مستقیم برای انجام کارهایی که ازشون خجالت میکشه انگیزه ایجاد کنی.
بگو دوستم داری لعنتی
2706