2726
عنوان

کمک کنید دیگه دارم میمیرم خدایا

503 بازدید | 17 پست
هفته پنجم هستم.حالم خیلی بده امروز سردرد شدیدی دارم از صبح تهوع شدید دارم تمام بدنم درد میکنه دل پیچه هم گرفتم دیگه جون واسم نمونده. شوهرمم رفته ماموریت تا فردا نمیاد نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هنوز اول راهی ولی سختیش سه ماهه اول که ویار داری غذا رو به تعداد دفعات تقسیم کن یه دوش اب ولرم بگیر داغ برات خوب نیست بهتذارامش میده به نی نی نازت فکر کن که بیاد چقدر زندگیت شیرین میشه قرص تهوع از دکتر بگیر
عشق من همسر عزیزم و یگانه دخترم نازنین زهرا
برو بیرون یکم قدم بزن و لوازم نی نی ببین روحیت عوض میشه و به دردت فکر نمیکنیذمن دوره بارداری همش مراکز خرید بود مراقب باش گرما زده نشی عزیزم
عشق من همسر عزیزم و یگانه دخترم نازنین زهرا
هنوز اول راهی ولی سختیش سه ماهه اول که ویار داری غذا رو به تعداد دفعات تقسیم کن یه دوش اب ولرم بگیر ...

یعنی زایمان سختیش سه ماهه اوله؟پس چرا مامان من میگه اصلا اذیت نیستی تا ماه اخر؟یا برای هر کسی فرق میکنه؟

عزیزم همش تلقینه تلقین والا تو هفته 5 هنوز تقسیم سلولیه و حالت تهوع هم از هفته 9 شروع میشه نه از الان داری به خودت تلقین میکنی 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
یعنی زایمان سختیش سه ماهه اوله؟پس چرا مامان من میگه اصلا اذیت نیستی تا ماه اخر؟یا برای هر کسی فرق می ...

عزیزم اگر بیکار باشی و بخوای جلب توجه کنی اره سخته وگرنه ما که دو شکم زاییدیم تا روز اخر سرکار بودیم حالت تهوع هم یکی دوبار داشتیم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706