2733
2734
عنوان

لکه بینی

184 بازدید | 10 پست
خانما سلام من دیروز آز دادم بتام 110بود الان پنج هفته و سه روزم امروز لک دیدم میترسم سر دوتای اولیم اصلا لک ندیدم برم دکتر؟
دلخوشیم اینه که خدا مراقب من و همسرم و دختر کوچولومونه....خدایا ممنونم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتما برو دکتر منم 5 هفته و 2 رورم بود لکه قهوه ای دیدم ولی پشت گوش انداختم و نرفتم. کم و بیش لک خفیف داشتم تا اینکه روز سوم لکام پررنگ و غلیظ شد. سریع رفتم دکتر و شیاق و استراحت داد. قشنگ دو هفته لکه بینی داشتم و الان تازه 5 روزه لکام قطع شده. عزیزم حتما برو دکتر

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

2728
سقط نمیشه عزیزم ولی اگه کوتاهی کنی عواقب خوبی نداره. مثل من که کوتاهی کردم و الان تا 12 هفتگی هم باید شیاف مصرف کنم و هم استراحت داشته باشم. دکترتو برو توکلت بخدا باشه

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

2738
حتما عزیزم...توکلت بخدا باشه. یکی از دوستام با یه بار لک قهوه ای سقط کرد عوضش دوست دیگم با ده روز خونریزی الان تو ماه پنجمه و بچش سالمه....ایشالاه نی نیای هممون سالم بدنیا میان عزیزم نگران نباش. ولی دکترو حتما برو که پیشگیری کنی