2410
2553
نگی جون چند هفته ای؟ از هفته چند شروع شد؟
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نگی جو تازه اولشی ک دختر تحمل کن من تقریبا از پنج شیش هفته شروع شده تا الان ک هفته پانزده هستم ادامه داره ویار بد حتی ب بو هم حساسم بالا میارم دیوانه شدم
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
2714
دلسا تو ان تی گفتن پسره احتمالا نگی جو صبحا قبل بیدار شدن و بلند شدن ی بیسکوییت خشک یا نون برشته بذار تو دهنت خیس بخوره بعد قورت بده
2706