2726
عنوان

چرا من مث بقیه نیستم

288 بازدید | 15 پست
سلام.هفته پنجم هستم.چندروز پیش لکه بینی داشتم با دارو فعلا برطرف شده. اما کمر درد دارم خیلی کمرم درد میکنه. چرا بقیه اینجور نیستن همه دردها واسه منه
نگی جون منم مثل ت. بودم از اول حاملگی تا 3ماه خیلی خیلی کمردرد داشتم.درضمن باید صبور باشی تازه اول راهی .بقول یکی از دوستان تو حاملکی صد جور درد را تجربه میکنی هر روز درد از یه جای بدنت سر در میاره.نباید از حالا گله کنی.انشالله بارداری خوبی داشته باشی
تو خدایی هستی که میدونی هر چیزی رو چه موقع به بنده هات بدی و زندگی شون رو با یه نیم نگاهت از این رو به اون رو کنی.. بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه ی دردا واسه شما نیست...این چه حرفیه؟؟؟ مگه 5انگشتت یه جورن که میخوای ایییییییین همه آدم هم یه جور باشن....
به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2728
عزیز از کجا میگی همه دردها برای شما هست من خودم کمر درد زانو درد معده درد و بیحالی تا ماه چهار داشتم به اضافه تهوع صبح گاهی همش ببخشید بالا میووردم یکی از دوستام تا اخر بارداری همش وزن کم کرد از تهوع
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
2706