2737
2734
میشه بگید داخل سه ماه اول چجوری بخوابیم رو شکم رو کمر اشکال نداره
هوایی رو که تو نفس میکشی دارم راه میرم بغل میکنم تو با من بمون تا ته این سفر من این ماهو ماه عسل میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامان خانومی...من اول بلند میشدم مینشستم بعد به پهلوی دیگه میخوابیدم
پسرم....مرد من.....دستان کوچک و نگاه شیرینت تکیه گاه امن من و وجودت آرامش بخش لحظات دلواپسی من است....ممنونم که هستی
2728
علتش چیه که میگن بشینید؟اینکه میگن بند ناف دور جنین می پیچه راسته؟من خیلی از این پهلو به اون پهلو میشم نمیشه که هر بار بشینم!تا حالا همش آرووووم میچرخیدم!
"چرا نگران باشیم؟شاید هرگز پیش نیاید!"
وای چه سخت خدارحم کنه.من الان اگه نصفه شب بیدارشم .بایددرهن حالت بمونم چنددقیقه تاخوابم ببره اگه ذره ای تکون خوردم دیگه تاصبح بیدارم.
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
نه ماه های اول نیاز نیست.من تا سه ماهگی رو شکم هم میخوابیدم چون جنین تو لگن هست.بعد از اونم تا پنج ماهگی که اصلا شکم نداشتم رو کمر هم میخوابیدم.از وقتی که رحم بزرگ میشه و خودت وقتی به پشت میخوابی متوجه میشی داره به کمرت فشار میاد دیگه نباید به پشت بخوابی
"چرا نگران باشیم؟شاید هرگز پیش نیاید!"
2738
پری ارومم بچرخی مشکلی نیست عیبی نداره بند نافم فقط با حرکته خوده جنین میپیچه و به حرکت مادر ربطی نداره
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خواهش میکنم عزیزم من خودم تا چند وقت میش پا میشدم بعد جهتمو عوض میکردم خیلیی به دلم فشار میومد
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من تو 36 هستم عزیزمم شما چندی؟؟
2706