2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای خودت حوله سشوار برس وسایل شخصی مثل کرم واسپری و........ شیردوش احیانا فلاسک چای خرمابرای بعد زایمان دیگه چیزی یادم نمیاد
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2728
وای عزیزم بسلامتی داری فارغ میشی واسه ماهم دعاکن
بنویسید به دیوار سکوت عشق سرمایه هرانسان است بنشانید به لب حرف قشنگ حرف بدوسوسه شیطان است وبدانید که فردا دیر است اگر غصه بیاید امروز تا همیشه دلتان درگیر است پس بسازید رهی را کنون تا ابد سوی صداقت برود و بکارید به هر خانه گلی که فقط بوی محبت بدهد
منم 10 روز پیش زایمان کردم. سزارین بودم. ژل ضدعفونی دست واسه وقتی میخوای بچتو شیر بدی و نمیتونی از سرجات بلند شی و دستاتو بشوری لباس برای برگشتن از جنسی که چروک نشه چون ممکنه چوب لباسی نباشه که آویزون کنی کمپوت گلابی و انجیر و آناناس برس و لوازم ارایش دستمال کاغذی بهت میدن ولی فقط یک بسته . بهتره یکی هم همراهت باشه پوشک بچه معمولی بجای نواربهداشتی شورت نخی گشاد و راحت . بنظر من بهتر از یکبار مصرفه. چون خودم به اونا حساسیت دارم اب معدنی و چای و نبات و عرق رازیانه که زود شیرت جریان پیداکنه شارژر موبایل شیاف دیکلوفناک 100 کاور توالت فرنگی کش مو سوتین راحت
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
2706