2726
عسل بانو جون خیلی ناراحت شدم ولی بدون اگه می موند و ناراحتیشو می دیدی بدتر بود. دایی من مشکل قلبی داشت ولی توی همون بچگی نذاشتن عملش کنند و بعد از 40 سال زندگی ( در واقع درد و اذیت ) فوت شد. خدا خیلی طاها کوچولو رو دوست داشته که خواسته اذیت نشه اون الان تو بهشته عزیزیم
وقتی زندگی با تو نمی سازه، تو با زندگی بساز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من متولد 58 هستم امیدوارم که منو توی جمعتون بپذیرید 4 ساله که ازدواج کردم وجلوگیری طبیعی داشتم از این ماه چکابهامو شروع کردم برای باردار شدن یه مشکلهم دارم اضافه وزنمه که باازدواجم شروع شده دعا کنید بتونم لاغر کنم دلم واقعا نی نی میخواد
2728
صبا جون سلام امیدوارم ناراحتی تخمدانت زیاد جدی نباشه و زودی مامان بشی اگر تقریباً تا دو یا سه ماه دیگه باردار بشی نی نیت مثل خودت اردیبهشتی میشه ان شاءالله
وقتی زندگی با تو نمی سازه، تو با زندگی بساز
سلاااااااااااااااااام بچه ها جون.....بالاخره سایت دوباره راه افتاد....ههههههههههههههههههوررررررررررررراااااااااا

دلم برای همه تنگ شده...اما انگار خبری از بچه های قدیمی نیست.....به همه بچه های جدید خوش امد می گم.....باید بگم که یه کلوپ 59 داریم که خصوصیه....کم کم همه رو دعوت می کنم اونجا.....
سلام بچه ها

چه خوب شد که این مشکل حل شد و ما دوباره با هم تبادل نظر میکنیم.منمدلم واسه این اظهار نظرها و دوستام تنگ شده بود.خوب دوست جونا چه خبر؟؟؟کجایید؟؟چی می کنید؟؟
در ضمن ورود اعضای جدیدو خوش امد میگم....عسل بانو جون خیلی ناراحت شدم امیدوارم خدا به زودی دلتو شاد کنه با دادن یه نی نی سالم و ناز........همه اینارو حکمت خدا بدون.اینطوری دلت اروم میگیره....
ocean جونم سلام....دعوتت کردم...زودی بیا با هم دوست بشیم و به کلوپ هم رونق بدیم....منم متولد دی 59 هستم....و حسابی دلم نی نی گولو می خوا...شوشو رو هم تازه راضی کردم که تا ماه دیگه اقدام کنیم....اونم خیلی دوست داره اما تا حالا می گفت زوده....
تا خدا چی بخواد؟همه آزمایشامو هم دادم....اسید فولیک هم دارم می خورم....تو چی عزیزم؟به شوشوت بگو نی نی که تو خانواده خوشبخت دنیا بیاد از به دنیا اومدنش ناراحت نمی شه....بگو به خدا توکل کنه .....(بووووووووووووووس)

غزل جونم...اندیشه جونم....زری جونم....گلبرگ جونم....شایسته جونم....سونیا جونم...کجائین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دلتنگتونمممممممممممممممممممم.....زودی بیاین دیگه.....نکنه همه مامان شدین دیگه مارو تحویل نمی گیرین!!!!!!!!!!!!بووووووووووووووووووووووووووووووووووس
2706