2410
2553
دخترم دقیقا 20 روز دیگه 1سالش تمام میشه اما الان نزدیک به یکی دوماهه به زور شیر میخورد مثلا روزی 3 بار قبل از خواب اما الان یک هفته است که اصلا شیر نمیخوره به زور روزی یک بار اونم خیلی کم چیکار کنم میترسم شیرم خشک بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکنه باید بهش شیرخشک بدم ؟ اما غذاش رو خوب می خوره 3-4 وعده غذا میخوره میان وعده هم اگه بدم میخوره اما دیگه کمتر بهش غذا میدادم میان وعده هاشم حذف کردم تا شاید شیر بخوره اما فایده نداشت
2720
2714
عیبی نداره اینا همش موقته. بچه ات الآن به شیر خیلی احتیاج داره حیفه شیر خودت قطع بشه. غذا هم به مرور می خوره. تازه به نظرم شما زیاد داری بهش غذا و میان وعده می دی و احتمالا همین هم کار رو خراب کرده.
خیلی خوبه که. بعصی بچه ها بزرگتر که میشن بیشتر به سینه میچسبن و از شیر گرفتنشون سخت میشه. شیر مادر فقط سال اول مهمه و از سال دوم باید عمدتا غذاخور بشه. اصلا نگران نباش. خوبه که خودش غذا میخوره.
2706